תחזית יולי 2015 חודש מחשמל

חברות וחברים להלן תחזית יולי המלאה. שיהיה חודש טוב!

בועז

____Background_Stock_no_1_____by_Rogue_Stock

תחזית יולי 2015

החודש הזה מלא באנרגיה אוראנית שבבסיסה היא לא יציבה אבל מביאה בסופו של דבר לשדרוג. היא באה לתת לנו לבחון דברים מחוץ לקופסה בצורה שונה, ייחודית, מתקדמת ואפילו להוציא את הגאוניות שלנו לאור. זה יכול להיות חודש של לא מעט פריצות דרך עבורנו, אבל הביסוס שלהם בשטח יאלץ להמתין לאוגוסט. זה חודש בו השאלה מי אנחנו ואיזה תפקיד אנחנו לוקחים תעלה שוב על הפרק ביתר להט ועלינו להיזהר לא להיות בטוחים מידי בצדקתנו או במונופול שלנו על האמת אם אנחנו באמת רוצים ללמוד משהו.

שבוע ראשון 1 ליולי – 7 ליולי

כבר בשני לחודש נזכה לירח מלא בגדי שיחזק את הרצון שלנו ביציבות ואחריות בחיים שלנו שניתן לסמוך עליה, זו תהיה טעימה שרק תשאיר טעם של עוד שכן יולי 2015 הוא לא סמל היציבות:)  ואנחנו כולנו נאלץ להתמודד עם לא מעט שינויים וחוסר וודאות בחודש הזה.

החודש מתחיל בכמה ימים מתוחים זווית של 90 מעלות בין ציר הדרקונים לבין השמש ומרס תעשה אותנו מלאי אנרגיה אבל גם רגישים וקצת עצבניים מהרגיל. מי שידאג שההתנהגות של כולנו תהיה תחת בחינה הוא מלך השאול, פלוטו, שעומד מול השמש ומרס ויכול להביא אותנו בימים האלו למצבי קיצון, משברים ועימותים. מרס, דרך אגב, מתיישב על הוונוס של מדינת ישראל בבית 9 ויכול להביא שוב לעימותים מלחמתיים קרובים לגבול או בתוך גבולותינו. אנחנו יכולים לראות יותר אלימות, תאונות ועימותים מסביבנו. שימו לב ושמרו על עצמכם.

עם כל זאת,

הצמידות הנהדרת שאנו גם רואים בשמי הלילה בין יופיטר מלך האלים לוונוס אלת האהבה והיחסים מביאה איתה בניגוד לכל המתח הזה גל של אופטימיות והרמוניה שיכול להיות נוכח בחיים שלנו אם נשכיל לתעל את האנרגיה באופן חיובי החוצה, ולנתב אותה לבניה ועשייה ופחות להתנגחויות וחזרה על דפוסי התנהגות רגשיים שליליים מהעבר. יש בזמן זה סיכוי אמיתי ללמוד דרכי התמודדות וביטוי חדשות אל מול עמיתים וחברים ולשדרג את התקשורת שלנו עם הסביבה (כאשר מרקורי יוצר היבט משושה לאוראנוס). אלו גם ימים נהדרים ליצירה ועשייה רוחנית ואמנותית, להתחבר בחזרה לעצמכם ולרוח הגדולה, עם ההיבט המשולש בין השמש ומרס לבין נפטון.

אבל, כל הטוב הזה, לא יגיע בלי שכל אחת ואחד מאיתנו יאלץ להתמודד עם גבולות נכונים ועזיבה של חלקים בתוכנו שאנחנו כבר ממזמן רצינו לגדול מהם החוצה. אנחנו נשאל את עצמנו לא מעט לגבי התוצאות החיוביות או השליליות של דפוסי ההתנהגות שלנו בימים האלו. דפוסי התנהגות שמונעים מטראומות רגשיות מהעבר. צורות התנהגות שיש בכולנו שבאות להביא נחמה על מקום אחר לחלוטין בחיים שלנו שכואב יהפכו ברורות מתמיד. האם החרדה שלי מייצרת צורת התנהגות שבעצם אני מבין שהיא פוגענית עבורי? אכילה רגשית, התמכרויות לשופינג, סוכר, ניקוטין, סמים, אלכוהול, סקס, הימורים וכו'… כל מה שאנו יודעים שאנו צריכים לעזוב אבל קשה לנו לוותר עליו… מה הקו שבו סיפוק בריא הופך לשלילי? ש"הזנה" נוספת רק תגביר את "הרעב" במקום להביא ל"שובע"? מהם הגבולות הנכונים לנו ואיך מטפסים מדרגה? היא שאלת השבוע.

שבוע שני 7 ביולי – 15 ביולי

ביומיים הקרובים חשובה דרך ההתבטאות שלכם עם הסביבה. המילים שלכם בימים האלו כדאי שיהיו מדויקות ואותנטיות שכן זווית של 150 בין שבתאי למרקורי תבדל בין המילים שצריכות להיאמר לאלו שלא. ה-9 ליולי הוא יום מלהיב שיכול להוביל להתפתחויות לא צפויות או לא "רגילות". חשוב שנשמור בו על גמישות ורוח חופשית. שנבין שהכל נתון לשינוי וזה בסך הכל לטובה. שנזרום עם מה שהחיים מציעים לנו (צמידות של אורנוס והירח בטלה).

10-12 נראה שלכולנו יש פלפל בתחת להביא לשינוי חיובי בחיים שלנו. אנחנו חסרי סבלנות וביקורתיים וכל זה, שוב יכול להביא לחיכוכים בין תפיסות עולם מנוגדות ואנו יכולים לראות עוד מחאות ציבוריות, הפגנות, דיונים לוהטים והקצנה שתופסת את הכותרות במיוחד ב – 12-13 לחודש.

העניין האמיתי בימים האלו הוא להבין שאנו עדיין תחת שינוי ובתוך תהליך, ואנו, משתנים בתוכו גם כן. אסור לנו להיות מקובעים בתוך תפיסותינו ובסך הכל השיעור כאן הוא קצת סובלנות. לבנות גשרים של שיתופי פעולה מעל לתהומות של חוסר הבנה או שוני ולהתלכד במקום להתבדל עוד.

חשוב שתהיו מוכנים לתפוס הזדמנויות בימים האלו, להגיב מהר. השינויים יכולים להיות דחופים ואנחנו כולנו צריכים להיות על קצות האצבעות כדי לא לפספס משהו שאולי בהתחלה נראה סתמי, אבל מתגלה כפנינה יקרת ערך זמן מה לאחר מכן.

שבוע שלישי 15 ביולי – 22 ביולי

אותנטיות היא שם המשחק. If you want to talk the talk you'll have to walk the walk

אם לא – רוב הסיכויים שנשים לב. חשיפה של צביעות ושחיתות, ברמות יום יומיות וקטנות וגם בדרגים גבוהים – היא אפשרית. במיוחד בכל מה שקשור לענייני מדינה, עניינים משפחתיים והגנה על "הבית". זהו זמן עצמתי שדורש אותנטיות והסתכלות קצת מפוכחת ואובייקטיבית בסיטואציה שהיא סובייקטיבית במהותה. הירח החדש בסרטן ב- 16 לחודש מביא איתו זמן שיכול להתחיל דרך חדשה בכל הקשור למה שנלחמנו עליו בימים האחרונים. בין אם זו דרך אישית עבורנו, דרך שהיא יציבה יותר ובעלת אופק אסטרטגי עבורנו וגם אם זוהי דרך ציבורית, קולקטיבית שכולנו, כל השבט, עובר יחד כציבור. ב-18 לחודש נכנסת וונוס לבתולה (עד ה-31 לחודש). וונוס בתולית זו תסייע לנו לשרטט בקווים ברורים יותר את מה שמספק אותנו ומה שאנו חותרים לכיוונו במערכות יחסים ובעבודה. אנחנו נוכל להיות יותר מפורטים ומדויקים וחשוב שננצל את התקופה הזו לעשות לעצמנו את הדברים ברורים בראש בשתי הזירות האלו לפני שוונוס נכנסת לרטרו מה-25 ליולי ועד ה-7 לספטמבר ותחרוש מחדש את מזל אריה, מה שייתן לכולנו אפשרות נוספת לקחת חלק אקטיבי בחיים כדי להביא את ששרטטנו לכדי הגשמה מעשית ולהצמיח בשטח את מה שקודם דמיינו בראש. זהו גם זמן בו דברים שלא סגרתם, במיוחד בנושאים של אהבה ויצירה, יחזרו אל פני השטח כדי שתסיימו אותם לפני שאתם יכולים להמשיך הלאה. לחילופין, יש מצב שתחליטו שלא בא לכם לסיים, אלא בא לכם להמשיך את הדרך יחד:)

שבוע רביעי 22 ליולי – 31 ליולי

הימים הקרובים מרגישים כאילו יש הרבה רעש רקע, אין שקט, אין שלווה. דמיינו שיחה בין שני אנשים בחדר ענק של מסעדה רועשת כשבקושי אפשר לשמוע את השני מעל לקולות הסכום והדיבור מסביב. אקוסטיקה נוראית, אין מה לומר. ובכל זאת, אל תשכחו שאתם נושמים, מדברים ובכל זאת- "במסעדה" וזה אולי לא השלווה שייחלתם לה אבל זה בכלל לא רע:)

המולות של הירח לאורנוס ב-23 לחודש כמו גם עצם העובדה שאורנוס נכנס לרטרו של 5 חודשים ב-26 ליולי מביאה איתה המון אנרגיה אוראנית מעורבלת היטב בימים הקרובים. זה אומר חוסר סבלנות, ריצה קדימה, שינויים מהירים וצורך בשדרוג וגמישות תוך כדי לא מעט חוסר יציבות. אנחנו נקראים להגיב מהר ולשנות כיוון אם נדרש. ב-26 ליולי הכניסה לרטרו נעשית בזוית מרובעת למרס שקצת מזכירה את ההתמודדויות המוכרות של לפני כמה חודשים בין הרצון האישי לצרכים זוגיים או משפחתיים, בין האחראי והנדרש לרצון בחופש, שחרור וחידוש. השכר של כל ההתמודדות הזו הוא ניצוץ מחודש בחיים של התלהבות וסקרנות שגולשת לחיינו, רוח חדשה שעוטפת אותנו, ממלאת את המפרשים ומכינה אותנו לקראת אוגוסט שמבטיח התקדמות גדולה והרבה יותר יציבה והחלטית מהזיגזגים של יולי. היום האחרון של החודש (31) עם הירח היפה והמלא בדלי (שוב אוראנוס), הוא זמן נהדר לעשות קונסולידציה לאישיות החדשה שאנו רוצים להקרין מתוכנו. לדמיין אותה בראש ולהכין אותה לחיבור לחשמל בחודש אוגוסט.

 Shine on!

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 4,060 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: