להתקדש, להמשח למלוכה אישית, פנימית ורוחנית – מזג האוויר האנרגטי לחודש אוגוסט 2015 –

 

machu-picchu-obrien

שלום חברות וחברים שלי!

התחזית שלי אינה מחלקת את החודש לחלקים אלא מדברת על האנרגיה הכללית של החודש והעבודה האישית שעלינו לעשות עמה. בקרוב אתחיל להוציא תחזיות מפורטות לכל יום אותן תוכלו לראות בעמוד הפייסבוק שלי, ערוץ היו טיוב (בהקמה) ובאתר. אשמח שתעקבו ותישארו מעודכנות\ים:)

החודש מתחיל יום לאחר ירח מלא (כחול) בדלי. השמש שנכנסה לאריה, אורנוס שנכנס למהלך אחורי (מצב שיוצר לא פחות מ- 6 !!!! כוכבים ברטרו עד ה-3 לחודש), נוגה וצדק עדיין צמודים וזווית מרובעת ביניהם לשבתאי שסוף סוף חוזר למהלך רגיל. אתם בטח שואלים: רגע, אבל מה כל בלבולי הכוכבים האלו באסטרולוגית אומרים לעזאזל?

זה אומר שאוגוסט הוא בדרך כלל חודש של חופש, ים, קיץ וטיולים. אבל הפעם יש לנו הרגשה כאילו אנחנו עדיין בעבודה כל הזמן (גם אם אנחנו באמת לא עושים כלום) ואנחנו עייפים!

כל הרטרו הזה פשוט מוציא לנו את המיץ!

חשוב שבחודש הזה נשמור על מאגרי האנרגיה ואיתה גם הבריאות שלנו.

החודש הזה הוא חשוב לעבודה הפנימית והאישית שאנחנו עושים, ליכולת שלנו להעניק לעצמנו כתוצאה מאותה עבודה שחרור וחופש מעבדות ומלוכה מחודשת, בחיינו. אין קטע שמסביר את זה בצורה מקסימה יותר מאשר הקטע המופתי הזה מתוך 'מלך האריות' של וולט דיסני:

יש תחושה כאילו אין לנו זמן להיות בחופש, כאילו הזמן דוחק, כאילו חייבים לוודא שההגאים מכיולים וזה לא סתם. מי אנחנו, הדעות והאמונות שלנו ומה אנו עושים איתן בעולם ניצבות בשנה הקרובה על הפרק והתהליך הזה הופך מואץ יותר ויותר.

באופן כללי, כל הנסיגות האלו מלמדות אותנו לבחון מחדש דברים ולעדכן או לבסס את הדעות שלנו כתוצאה מכך. וונוס בנסיגה תציב אותנו מול שאלות שקשורות למערכות יחסים ולפרנסה באופן פרטני ואילו אורנוס בנסיגה יציב מולנו נושאים הקשורים לזהות החברתית שלנו ולאינדיווידואליות שלנו לעומתה, כדי שנשאל איפה אנחנו עומדים אל מול החברה? ובכלל, אל איזו חברה בא לנו להשתייך?

המולות בין מרקורי לנפטון (8-18 לחודש) בד בבד עם המשולש בין מרקורי לפלוטו (11-22 לחודש) מדגישה את כך שאנחנו צריכים לעשות מאמץ אקטיבי ותהליך אישי כדי לברר בעצמנו מהן הדעות שלנו. אנחנו לא יכולים להיות "שטוחים" ומתוך נוחות להגיד: "כן, אני מאמצ\ת את דיעותיו של X  כי הוא נשמע לי אמין", וכו'. לא, התהליך כאן צריך להיות אישי ועמוק. אותנטי.

בזמנים כאלו, העולם חווה זמנים של בירור אישי וחברתי. כל התהליך ששאל: באיזה מחנה אתם? בשאלות שקשורות לעתיד שלנו כחברה, מתעצם. האפורים הופכים בהדרגה לשחור ולבן וכל אחד צריך קודם כל להבין ברמה האישית לאן הוא\היא שייכים? וכתוצאה מכך, אנחנו מבינים טוב יותר מי חושב כמונו ומי לא. מי שייך "למחנה" שלנו ומי לא. שאלות כמו: "שמאל או ימין", "דעתך בנושא הגז"? "טבעוניים, אוכלי חיות"? "נאבקים בטרור או מסייעים לו"? "מאמינים בחופש או בכפייה" "אהבה או שנאת חינם"? כל השאלות החברתיות האלו, של זכויות, של נורמות, של ערכים, יהיו על הפרק והגיוני שנושא ההסכם עם איראן למשל, מעורר כל כך הרבה גלים דווקא עכשיו. התהליך הזה, בסופו של דבר, מביא למיצוק של דעותנו וערכנו. ויש סיכוי שנראה מאבקים בעולם, חברתיים, ערכיים, אידיאולוגיים ואפילו מזוינים מתלקחים בימים האלו. בואו נקווה שהכל יישאר ברמת הדיאלוג ולא יתדרדר למאבק אמיתי.

באוגוסט הזה יש דרישה גדולה כבר לשים דברים במקום. ישנה הרגשה באוויר שעכשיו הגיע הזמן שלנו לסדר בעצמנו את עתידנו ואם אנחנו לא נעשה זאת בעצמנו זה לא הולך לקרות לבד. אורנוס שישהה במהלך אחורי עד 27 לדצמבר מביא איתו דרישה לחזור ולוודא שההתקדמות שלנו בנויה נכון ומבוססת על רעיונות נכונים. השמש באריה מביאה איתה רצון לקחת חלק בחיים, לסחוט מהם את המיץ ולקבל על כך סיפוק והכרה. הצמידות בין וונוס ויופיטר שמה את נושא הסיפוק בראש מעיינינו. מה גורם לנו להיות מסופקים ולמה זה כך עבורנו? איך אנו דואגים שכל פעולה שאנו עושים תכוון לסיפוק ותייצר יותר סיפוק עבורנו בחיים? אבל, לא מדובר כאן על סיפוק רגעי, שטוח, או יצרי בלבד. לא. הדרישה היא לסיפוק אמיתי, ארוך טווח, כזה שגודל ומתעבה עם הזמן, כזה שמלמד אותנו לוותר לפעמים כדי להיות מרוצים יותר אחר כך. הסיפוק שאנו מדברים עליו הוא מהסוג החשוב ביותר בחיים לגדילה ולבניה אישית. האם אנו חיים לפי האמת שלנו? האם אנחנו מצליחים להוריד את החלומות והמאווים שלנו לקרקע המציאות ולתרגם אותה לאמצעים מוחשיים וחומריים? זה זמן של מדידה ובחינה והדרישה לפעול כרגע כדי להביא את מה שאנו מייחלים לו לכדי הגשמה ולעשות זאת בצורה אותנטית וכנה. ולכן, למרות שזה קיץ וחופש וכו', יש משהו שמזכיר לנו כל הזמן שזה לא הזמן לברוח מהמציאות אלא להתעמת עמה, לבנות אותה. זה לא אומר שאתם לא יכולים לצאת לחופש, להפך, כל מה שתעשו בימים האלו כדי קצת למלא בטריות, מבורך. אולם, חשוב לזכור שיש הבדל אדיר בין לתכנן דברים ולבצע אותם בין אם מדובר בעבודה או בחופשה, לבין בריחה וחוסר התעמתות עם דברים שיש לעשות. ואם כל זאת, טייק איט איזי, השמיים לא יפלו אם לא תסיימו את כל העבודה היום.

והיקום בא ומסייע לנו עם הזוית המשולשת בין מרס, כוכב האנרגיה והפעולה, לבין שבתאי, הבוחן והמודד (שהרגע יצא מרטרו). זווית זו תסייע לנו לנתב החוצה אנרגיה יותר נכון ולפעול בדרך נבונה ויעילה יותר. יצאנו מחודש שהרגשנו בו כאילו אנחנו מתזזים כל הזמן, מסיימים את היום עם הלשון בחוץ בלי שום קשר לפרודקטיביות. אז ברגע שהזוית הזו כאן – חוזרת הפרודקטיביות ואיתה ההרגשה שאנחנו באמת מקדמים דברים (עד ה-17 לאוגוסט).

stargazing trio 2

האריות הלבנים של טימבה וואטי מביטים בכוכבים. צלם: מוריס פרננדז לתמיכה בהצלת האריות הלבנים: http://whitelions.org

החל מאמצע החודש (14) עם מולד הירח החדש באריה, תיווצר תחושה חזקה יותר של תנועה קדימה ושל נוחות באופן כללי. וזאת מפני שהשמש, הירח, יופיטר ומרקורי כולם בחבילה אחת באריה, וונוס בתנועת הרטרו שלה, זזה על פניהם לאחור (עם זווית של 150 בין כירון אליה ולשמש וזווית משולשת של מרקורי לפלוטו) ומה שזה יגרום לנו להרגיש זה שחרור אדיר. סוף סוף נבין ברמה השרירית, העצבית, הפיזית, הרגשית, ההווייתית ולא רק ברמה השכלית והקוגניטיבית שאנו משחררים ומשוחררים ממה שהחזיק אותנו מאחור. נראה שמשהו בגוף שלנו יבין וייגמל מאותו צורך בסיפוק לא בריא כמו איזו התמכרות לסוכר או לאיזה לריגוש זול, כמו בולמוס אכילה, כמו חיזור שווא שמוביל ללב ריק ומאוכזב יותר. כל התהליך הזה, איפה שהוא לא פוגש אתכם בחייכם האישיים (כי לכולנו יש התמכרות קטנה למשהו) יכול להיוותר מאחוריכם באמת בימים האלו וזה זמן כל כך חשוב ויקר מהבחינה הזו שממש ממש לא הייתי ממליץ לכם לפספס את ההזדמנות.

מדובר בעצם בשחרור של משקולות שישבו על הגוף הרגשי שלכם, אותו חור שחור שנבע מפגיעה וטראומה ישנה והותיר אתכם חסרי שביעות רצון ממה שיש בתחום מסוים בחייכם. תעשו מאמץ מודע לפעול בצורה נקייה ולחשוב נקי כדי להוכיח לעצמכם שהרצועה שו ח ר רה ואתם חופשיים לזנק קדימה. שהזרם הקוסמי איתכם. שכל מה שנשאר לכם זה באמת רק לקפוץ מהקן.

שימו לב השבוע האחרון של אוגוסט לא קל ומסתיים בבום אנרגטי שחשוב שתנתבו נכון:

22-23 לאוגוסט ימים מתישים יותר עם זווית מרובעת בין השמש לירח הצמוד לשבתאי. נא לשים לב לאיך וכמה אנרגיה אתם מוציאים. לא לבזבז כוחות על תסכול, על עקשנות, לא להיתקע על רעיונות ועל "קטנות" שהורסות לכם בגדול.

24- דווקא יום אנרגטי יותר עם משולש גדול בין הירח לוונוס-מרס ואורנוס וצמידות של השמש ויופיטר – וודאו שאתם מוציאים את האנרגיה שלכם על משהו נכון וטוב.

25-26 שוב קצת מעצבנים וצריך להיזהר ולשמור על דברים בפרופורציה. לא לתת לשטויות לגלוש מעבר לסיר וליצור יותר בלגן סתם. להפך, שימו לב למה שמעצבן אתכם בימים האלו ותלמדו על עצמכם לא מעט שתוכלו לעשות בו שימוש בהמשך הדרך:)

27 – ממשיכים "לנפול לנו אסימונים" ואנחנו לומדים מה הדרך היעילה עבורנו ואיך לקחת אחריות על עצמנו יותר נכון (ירח בגדי במשולש למרקורי 'על ספידים' בבתולה על ראש הדרקון שיוצרים משושה עם שבתאי).

28- יום שיכול להציב אתכם מול נושאים של טקט, ידיעת גבולות הטעם הטוב ופעולה נכונה במרחב החברתי. שימו לב למה שמדגדג לכם בפנים כדי שלא יקפוץ החוצה בצורה לא רצויה (מרס וונוס באריה במולות לירח בדלי)

29 – ירח מלא בדגים, יום מפוצץ אנרגיה (שמש בצמידות ליופיטר עם ירח מלא ממול), אנרגיה אינטנסיבית ששוב חשוב שתשומש למטרות חיוביות בחייכם: להשלמת משימות, להתגברות על מכשולים (פלוטו במשולש לשמש), לא לכניסה בעמיתים בעבודה או בני משפחה או בני זוג (פלוטו 150 לוונוס מרס).

לסיום אחלוק איתכם אנקדוטה נחמדה: כומר והילר נוצרי (אחד מאותם אלו שמרפאים בכנסיות ברצועת התנ"ך בארצות הברית) אמר לי פעם, שהוא "לא עושה הרבה באמת. כשאנשים באים אליי" הוא סיפר, "המדריכים והמלאכים שלהם לא פעם אומרים לי שהבעיה הבריאותית שממנה הם סבלו כל כך הרבה שנים כבר הסתיימה מזמן, אבל הם בעצמם לא שיחררו אותה מעצמם ועדיין נושאים אותה על כתפיהם וגופם. כל מה שאני עושה" הוא הוסיף, "זה נותן להם את האופציה להשאיר את השלשלאות שהכבידו עליהם מאחור ולהבין שהם חופשיים". ואם תרצו, זה גרעין העבודה שלנו החודש.

עד כאן מזג האוויר האנרגטי של חודש אוגוסט 2015. שיהיה לכולנו חודש מוצלח ושנדע להשתמש בו נכון ולטובה, אמן! אוהב אתכן\ם! ובהצלחה!

בועז

נ.ב.

ביום שבת בערב, ה- 1 לאוגוסט אני מקיים יחד עם מוריס פרננדז ושלי רום ערב חד פעמי ומרתק על אסטרולוגיה רוחנית והחכמה העתיקה ב'בית המידות' בתל אביב בשעה 19:00. כניסה במחיר סמלי של 30 שקלים. שווה מאוד להגיע, פרטים בלינק הבא: סודות האסטרולוגיה

 

 

 

 

תמונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 3,396 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: