תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש ינואר 2016

תחזית ינואר 2016 

שלום חברות וחברים,

קודם כל שנה אזרחית טובה ומוצלחת לכולנו, החודש מתחיל בהיכנסו של כוכב התקשורת והמסחר לדלי, שניה לפני שהוא נסוג חזרה לגדי. כניסתו לדלי מבקשת להביא איתה רעיונות חדשים ופורצי דרך, דרכי מסחר חדשות ודרכי התקשרות חדשות, אך נסיגתו של מרקורי  חזרה לגדי מסמלת את בוסר השינוי ואת העובדה שהמוסדות הגדיים כגון המדינה, וכלל הארגונים הפועלים לפי הסדר הישן עדיין לא יכולים ממש לאמץ את השינוי, כך, גם אנחנו ברמה האישית, מבקשים להשתנות ולהתפתח, לגדול בדרכים יצירתיות ופורצות דרך, להבליט את האינדיווידואליות שלנו לעומת האחר, אך עדיין חסרים את הביסוס הגדאי המתבקש כדי להוות בסיס יציב עליו השינוי יכול לצמוח ולגדול. מרקורי יסוג החל מה-5 לינואר ועד ה-25 לחודש. בזמן זה עלינו להיות מודעים יותר לדרכים בהם אנו מתקשרים אחד עם השני ולהבין שקווי התקשורת פחות נקיים וברורים ועלינו להיות דייקניים מתמיד. כך גם בעסקים ומסחר, כך גם בנסיעות וניווט חיינו במרחב הציבורי. במיוחד עלינו להזהר החודש בדרכים ובבית מתאונות, שכן מרקורי ומרס, נמצאים בהיבט מרובע שמסמל זמן מסוכן ונתון לפורענות בתחומים אלו. נסיגתו של מרקורי מעוררת מחדש את המחשבה וגורמת לנו לחשוב שוב על המידע שאספנו. אנו מעכלים אותו ומגיעים לתובנות חדשות, שיכנסו לפעולה החל מסופו של החודש.

unnamed--f9c7dac01a.jpg

ב- 3 לחודש מרס, כוכב האנרגיה, הפעולה והמלחמה, האחראי על החלק הזכרי בכולנו והצ'אקרות התחתונות עובר למזל עקרב. שהייתו בעקרב תביא אינטנסיביות, עומק ועלולה גם להביא לחיכוך, מאבק ומשברים בתחומים עליהם הוא אמון. כוחו של מרס במזל זה עולה ואיתו השפעתו מתעצמת בחיינו. אנו יכולים לחוות יצרים חזקים יותר, הן לתענוגות חושיים והן לחתירה למטרות בחיינו, פעולות אשר עלינו ליזום ולהשלים ותנועה קדימה בחיינו. כל זה טוב ויפה. אך היותו בעקרב מבטיחה שבעת התנועה קדימה יהיה עלינו גם להתמודד עם הצל שנמצא בנו, ולצאת מנצחים. בזמן זה אנו נקראים להיות הוגנים, אמיתיים ופייריים מהרגיל, להזהר לא להיות קשים ואובססיביים מידי לגבי רצונותינו האישיים ולהגמישם לפי רצונם של אחרים גם כן ולהגיע לדרך האמצא. אם לא נפעל כך, אנחנו עלולים להביא על עצמינו קונפרונטציות, ריבים וחיכוכים. במובן הטוב מעברו זה של מרס יכול לסייע לכולנו ליזום ולעשות את הצעד הבא בחיינו. כמו כן, בזמן זה כל ההתקשרויות שלנו לעולם החומרי נבחנות על בסיס ההרגשה האישית שלנו – האם הן גורמות לנו להרגיש בעלי כוח או חסרי כוח. פוטנציה או אימפוטנציה. ולכן, ניתן לצפות גם לשינויים על הרקע הזה. בית, עבודה, מערכת יחסים, מכונית, פרויקט או כל, אדם או עיסוק שאנו מרגישים שאינו מטיבים איתנו – יאלצו לעבור מבחן ולגדול, בצורה שתתן לנו תחושה של עצמה.

החל מה- 5 לחודש ישנה צמידות בין השמש לפלוטו בשימיים עד ה-9 לחודש. אלו ימים טובים לקחת על עצמנו שינוי מהותי בחיים. להפנות תשומת לב לכל מה שזקוק לשינוי, שהפך לפחות אמיתי עבורנו ודורש חידוש. אם לא נפעל באופן אקטיבי, התוצאות בהמשך הדרך יהיו פחות טובות. ימים אלו יכולים גם להעלות משברים וסיטואציות פחות נוחות בחיינו.

Jupiterr

יופיטר, הכוכב האחראי על הלימוד הגבוה, הפילוסופיה שלנו והאמת אותה אנו מחזיקים קרוב לליבנו מתמקם על ראש הדרקון ומתכונן ליסוג בעצמו. נסיגתו תחל בבתולה ב-7 לחודש ומסמלת זמן לימוד חשוב עבורנו. גם כאן מדובר על עיכול ומחשבה מחדש של האמונות והפילוסופיה שלנו לגבי העולם והחיים עצמם. זהו הזמן בו אנו עוברים בחינה מחדש של דעותנו לקראת מיצוקם לאחר תהליך העיכול הרגשי. זמן זה גם מסמל את הצורך להביא לשינוי אישי ופנימי שישקף את מה שאנו מאמינים בו ומטיפים לו בחוץ. כלומר, יש כאן בחינה של צביעות. האם את\ה פועל\ת לפי האמת בא את\ה מאמינ\ה? אם התשובה היא לא, זה הזמן להתחיל את השינוי.

ב-9 לחודש נחווה ירח חדש ב-19 מעלות גדי, הירח החדש הוא זמן שבוא האנרגיות והמחשבות שלנו נרשמות ומהוות בסיס למתרחש בשלושת השבועות הבאים. לכן, שימו לב למה שאתם משדרים. היותו בגדי מביאה איתה את הצורך לפעול בצורה שמוכיחה את עצמה, שמבוססת תוצאות בקרעת המציאות וזה לא מעניין אותו מה אנחנו מאמינים. גדי אינו אוהב שמבלבלים לו את השכל. הוא רוצה הוכחות בשטח. זה עובד או לא עובד? נקודה. גדי הוא שופט ומביא איתו תמיד גם שאלות אתיות אל השולחן. בזמן זה השיפוט הוא מהיר וחסר רחמים ואנו כולנו לומדים מהר מהמורה הקשוח כיצד עלינו לנהוג אם אנו מעוניינים להיות מאושרים ומצליחים כאן, בעולם הגשמי.

ה-13-14 לחודש הם ימים רגישים, פחות טובים לעסקים ויותר טובים לפעולות רגשיות, רוחניות ואמנותיות. עלינו להזהר בימים אלו לא להסחף, לא לפעול מתוך תודעה קורבנית, מתוך פגיעות, מתוך כאב. פעולה נכונה בימים אלו יכולה להביא לריפוי, להשלמה ולגדילה רוחנית. התרכזו פנימה, גם אם הים בחוץ סוער.

VI-Celestial-Objects.jpg

בכלל, לאורך התקופה הקרובה חשוב שנחזיר את עצמנו כל פעם לפה, לכאן ועכשיו, לנשימה, לרגע עצמו ולא ניתן למוח לנדוד אחורה אל דברים שאין להשיב, או לעתיד לדברים שיש עוד להשלים. לא ניתן ללחץ או לחרדה לזחול פנימה ופשוט נעשה כרגע, בנשימה הזו את שיש לעשות, על הצד הטוב ביותר.

ה-21-24 לחודש הם ימים שבהם מרקורי בנסיגה נצמד לפלוטו ולכן עלינו לנהוג בזהירות יתרה בדרכים, כמו גם במילים ובמחשבות שלנו. התקשורת שלנו בימים אלו יכולה להיות מאוד עוצמתית ולכן אסור לנו להיות אכזריים במילותינו וחשוב שננהג ברכות.

ב-24 לחודש בשמיים יקרון ירח חדש באריה שיחבר אותנו חזרה לחדוות היצירה, יפעל את צ'קרת הלב ואת החיבור הרגשי שלנו לעולם. זהו זמן של פרץ אנרגיה, יצירתיות ואהבה. זמן מאוד מומלץ לתכנון של ערב רוחני, רגשי או יצירתי לבד או יחד עם אהובים.

ה-28 הירח בבתולה נצמד ליופיטר על ראש הדרקון, זהו יום מלא אינטואיציה ואנרגיה שיכולה לסייע לנו לתקן, להשלים ו"לשייף" דברים שעדיין זקוקים להשחזה בחיינו, זה זמן טוב לעבודה וזמן טוב לעשייה של סדר ותכנון הדרך קדימה.

מאחל לכולנו חודש קל, חיובי, ושבשנת 2016 נגדל ונהיה פוריים, מלאי אור ושמחת חיים ושנעשה את מה שחשוב שנשלים על הצד הטוב ביותר, אמן!

בועז

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 473 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: