לחתור באמונה קדימה – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש פברואר 2016

תחזית פברואר

שלום חברות וחברים, חודש פברואר מתחיל עם אנרגיות שמבקשות מאיתנו להשאר מפוקסים ולהתמיד בכל מה שקצת נטשנו בעת האחרונה. עם ההיבט המשושה בין השמש לשבתאי בימים הראשונים של החודש אנו מתבקשים למצוא סיפוק בכל העבודה שמוטלת עלינו ולא להחמיץ פנים אל מול המטלות שיש להשלים כדי להמשיך ולצעוד את הדרך אל עבר המטרות שלנו. בינואר לא מעטים הרגישו שלמרות שעבדנו לא מעט, חלה ההאטה, אפילו פאוזה בשבועות האחרונים (שלא היתה פחות מעייפת), בחתירה התמידית קדימה.

 

עם זאת, ישנה בשמיים גם השפעה שמביאה אותנו לרצות למרוד, ועלולה לעשות אותנו פזיזים מידי ואפילו אגרסיביים, וכדאי לשים לכך לב (מרס מרובע לשמש, אורנוס מרובע פלוטו). עם ההיבט המשולש בין מרקורי (עד ה-9 לחודש), כוכב התקשורת, המילים והרעיונות  לבין צדק, המורה הגדול, אנו נחשפים לחומר חדש, לומדים יותר ומרחיבים את האופקים. נקודות שהיו לנו עיוורות עד עתה מתגלות ועלינו מוטלת האחריות לפעול בהתאם להכרה החדשה שנגלתה לעינינו ולא להסיט הצידה את המבט.

12401018_10208294844513880_5213575823737469106_n

כוכב מערכות היחסים והכספים, ונוס מתקרב אל פלוטו ומביא איתו בדק בית בכל מה שקשור לשני התחומים האלו. בזמן זה אנו מסוגלים פחות "לעגל פינות" ו"להחליק" דברים שלא מוצאים חן בעינינו. אלו זמנים בהם כדאי שאם ישנם דברים הדורשים התייחסות מתחת לפני השטח הן במערכות היחסים שלנו והן בהתנהלות הכספית שלנו כדאי שנציף אותן ונתייחס אליהן, שכן, ככל שהזמן קרב אל הצמידות המדוייקת ( ה- 6 לחודש) כך גובר הסיכוי שדברים שנמנענו מלתקן יתפרצו בחיינו בצורה לא מבוקרת ויכריחו אותנו להביט להם בעיניים. התייחסות מוקדמת אמיצה ושקולה, תמנע דרמה בהמשך הדרך. באופן כללי זוהי תקופה שאנו יכולים לחוות שינויים דרסטיים בשני תחומים אלו.

 

במערכות היחסים שלנו יש לשים לב במיוחד בחודש הקרוב שכן, וונוס תעמוד במרובע לאורנוס, מה שיביא את כולנו להיות פחות סבלניים בתוך מערכת היחסים ולבקש חידוש וגיוון. אנחנו יכולים לראות זוגות רבים שמנסים פתאום משהו חדש עבורם. הצלחה אמיתית תהיה לעשות צעדים שיביאו לתחושת חידוש בתוך הקשר הקיים ולקדם אותו, במקום למרוד ולנטוש. או לחליפין, לא לעשות צעדים שיטלטלו את הקשר יותר מידי מבלי לחשוב על התוצאות קודם לכן.

mercury_0

אותה וונוס עומדת גם בשישית לכירון ומרמזת על הצורך כרגע להיות סבלניים, להקשיב ולטפל בעצמנו ובבן\ת הזוג שלנו בכפפות של משי, ביד רכה ואוהבת. עם ההיבט המשולש בין  מרס לכירון, אנו גם מסוגלים כעת לפתור סוגיות קשות ולהתעמת עם צדדים חשוכים –  ולצאת מנצחים.

 

ב-8 לפברואר נחגוג ירח חדש בדלי, זמן שבוא אנו מקבלים תובנות ומתחילים שוב לשעוט קדימה. עם כניסתו של מרקורי חזרה לדלי (12-13 לחודש), והצטרפותה של וונוס בדלי (15-16 לחודש), המהירות גוברת ואיתה גם נופלים לנו אסימונים לגבי הפעילות העתידית שלנו. יש הרגשה של קוצר רוח ושאין לנו זמן לבזבז כרגע. אולם, עם כל הדרישה הזו במהירות, העולם הרגשי שלנו עדיין מהווה נקודה רגישה: עמידתו העיקשת של שבתאי במרובע לנפטון וכירון מבטיחה את כך שאנו עדיין נהיה רגישים מהרגיל, קצת מלנכולים, קצת חסרי אמונה ביכולות שלנו או בכישרונות שלנו ובאופן כללי גם חמורים מידי בשפיטתנו – במיוחד לגבי עצמנו. לכן, העצה שלי היא: צעדו קדימה, אפילו אם אתם עדיין לא בטוחים. אל דאגה, העולם לא יגמר אם תעשו טעויות. האמינו בעצמכם וקבלו את חוסר השלמות שלכם ואת הצורך בהתפתחות תמידית. יש בכל זה מידה של ענווה, שהיא המפתח למעבר מוצלח (יחד עם עיקשות והתמדה) של התקופה הזו. בקיצור – פייק איט טיל יו מייק איט!

 

ב-19 לחודש תיכנס השמש לדגים ותוסיף להרגשה שהנה, יצאנו ממפרץ המבטחים שהיינו בו ועתה אנו כבר בים הפתוח. בים הפתוח עלינו מוטלת כבר החובה להיות בוגרים ואחראיים, שכן, הגלים, הרוחות והזרמים הם בסטנדרט אחר לחלוטין והרבה פחות צפויים.

 

עלינו להשאר ערים לעובדה שלא הכל תחת שליטתנו, שכימאים טובים היכולת שלנו נמדדת בין המעקב אחרי המטרה שסימנו ובין הגבה איכותית ומידתית לתנאי הים המשתנים. התמדה גמישה היא מילת המפתח.

3d-grafika-rendering-korabl

הירח המלא בבתולה, ב-22 לחודש, מביא איתו רוח מרפא. אנרגיות שמבקשות מאיתנו להתקדש, להטהר ולסדר את חיינו בצורה בריאה ויעילה יותר. לפרק לגורמים את הכל ולהרכיב מחדש בצורה חכמה יותר. אולם, עם הצמדות השמש לנפטון, מימים אלו ועד לסוף החודש, אנו צריכים לשים לב שאנו לא אוטופיים מידי או חרדתיים מידי. ושאנו מביטים על המציאות כפי שהיא ולא כפי שהיינו רוצים או שהיינו פוחדים שתהיה. האשלייה, הפנטזייה או הדמיון יכולים להיות חזקים במיוחד בימים אלו. מצד אחד זה יכול להיות נהדר להשראה, לכתיבה ולכל מעשה אמנות אולם מצד שני אלו ימים שלא כדאי שנעשה מהלכים עסקיים גדולים מבלי לבדוק כל דבר 10 פעמים, לא החלטות ארוכות טווח או הרות גורל ובאופן כללי נזכור שכרגע, מזג האוויר מעורפל ויש לתת לו להתבהר לפני שאנו תוקעים נעצים במפת חיינו.

 

בימים אלו של סוף החודש, הרגישות גוברת עוד יותר עם הפיכתה של המולות בין כירון לצדק למדוייקת. זמן שיכול להבליט את ההבדל המהותי בין הרצוי למצוי, בין הריאליסטי לאוטופי. בין המיוחל לכואב. בין התקווה והציפייה לטוב שיש לנו מהמין האנושי, מעצמנו ומאחרים סביבנו לבין המציאות המוגבלת והבינונית. לכן, כדאי להנמיך ציפיות ולהתרכז בגינה שלנו ובעבודה הטובה והרבה שיש לנו לעשות בה. צעד אחר צעד, יום אחר יום.

Rocky-Sea-Coconut-trees-Beach-Seychelles

 

אסיים בדוגמה שאני נותן לא פעם ללקוחותיי, שמתארת לא רע את התקופה הקרובה:  כאשר אנו אמיצים ונחושים בהחלטתנו לגדול ולהתפתח, אנו מחליטים לעלות על הספינה שלנו ולעזוב את הנמל המוכר. אנו מתחילים בהפלגה אבל לפתע מגלים כי הנה התרחקנו מהחוף בו היינו והחוף החדש אליו אנו שואפים להגיע עדיין לא נגלה לעינינו. כל מה שיש מסביבנו זה אוקיינוס, ללא גבול. בזמן זה, של ורטיגו על פני המים האינסופיים, עלינו למצוא מחדש את המצפן הפנימי שלנו ומתוך אמונה, להמשיך ולחתור. פעולה קבועה, מתמדת, בעלת קצב אישי ונכון עבורנו – קדימה. קצב שלא יתיש אותנו אך גם לא יעצור אותנו במקומנו. המטרונום הופך להיות פנימי ואנו מתבקשים להאמין לפני שנדע. להמשיך בטרם נגיע. לצעוד בטרם ננוח על זרי הדפנה. המורה הגדול פרם ראוואט, מספר על זמנים אלו שעלינו להיות בהם כמו אגוזי הקוקוס. אגוז הקוקוס גדל בשמש הטרופית, הוא מקבל את כל הזנתו מהעץ אלו הוא קשור. יום אחד, כאשר הוא בשל הוא מתנתק ונופל מהעץ על החול ומתגלגל אל המים. אז, הוא נישא על הגלים ומגלה כי מסביבו, לאורך מאות ואלפי קילומטרים, אין אדמה לטעת בה שורש. רק מים מלוחים עד האופק. ברגע זה, מבין אגוז הקוקוס שכל מה שהוא צריך באמת, נמצא בתוכו. המים המתוקים היחידים – הם אלו בליבו, והם אלו המאפשרים לו לחצות את המסע הזה. יום אחד, הוא נפלט מהים על חוף חדש ולא מוכר ושם, נוטע שורש והופך לעץ מניב פירות בעצמו.

שיהיה לנו חודש טוב וקסום!

 

 

בועז

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 473 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: