תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש מרץ 2016

תחזית מרץ 2016

שלום חברות וחברים, חודש מרץ עמוס במהלכים כוכביים. יש לנו ליקוי חמה, ליקוי ירח ואפילו כניסה לרטרו של שבתאי…  גם אנחנו הולכים להרגיש את כל המתרחש, עם לא מעט שינויי מהלכים בין ימי החודש שיחייבו אותנו להיות נהגים אחראיים לאורכו, כדי למצות ממנו את המיטב.

plugged_in-google

להתחבר למטען האישי

חשוב שנתחיל את החודש הזה עם אומץ, אומץ לעשות ולקבל ולהכיל את השינויים הרבים שבאים לכיוונינו. שינוי, כתהליך, הוא חיובי כרגע. הוא מכיל בתוכו התבגרות והבשלה (שבתאי) וטרנספורמציה אישית בעקבותיה (פלוטו) שתוביל להרחבת אופקינו (צדק).

הימים הראשונים של החודש יכולים להיות נעימים וגם חשובים להטענת בטריות לקראת המשך הדרך. תתרכזו בשפע בחיים, בהנאה, בשחרור וברווחה. קרס, האחראית על נושאים אלו, על תזונה והזנה, על טיפוח, נצמדת לשמש עד ה-6 למרץ. האנרגיה שנאסוף תתן לנו את התחושה שיש לנו את היכולת להתמודד מול מה שאנו צריכים לשנות כרגע בחיים. החלטות שאנו עושים עכשיו תהינה בעלות השפעות ארוכות טווח במובנים מקצועיים.

חגיגה בדגים

מרקורי כוכב המילים והמחשבות עובר לדגים ב-5 למרץ ומצטרף לחגיגיה בדגים שכבר נמצאת שם. כל המקבץ בדגים (מרקורי, נפטון, קרס, שמש, כירון, זנב דרקון) מכניס אותנו פנימה, מנתק אותנו מהעולם החיצוני וקודם כל מוציא אותנו למסע פנימי בנבכי הנפש שלנו. מה אנחנו רוצים? כרגע – אנוחנו עוד לא בטוחים. בזמן הזה אנו יכולים להרגיש יותר תלושים או מבולבלים. לא לכעוס על עצמינו 🙂 ההשפעה הזו מנתקת אותנו מהמציאות במחשבות, במילים ובמעשים ויכולה לעשות אותנו גם מעט חרדתיים מצד אחד או נאיביים מידי מצד שני ושאננים עקב כך.

חשוב לדעת להנות ולהתפרק קצת בימים האלו, אבל עדיף לנו לא לברוח מהמקומות במציאות שקשה לנו איתם, ולמרוח את הזמן. זה זמן להמשיך לעמוד בהתחייבויות שלנו כלפי עצמנו ולהפעיל משמעת עצמית.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

שליח האלים מרקורי במרוצתו (ככוכב המהיר ביותר) יחלוף על פני כל האלים (הכוכבים) בדגים בדרכו. וישוחח עימם ויעורר מחשבה ודיון. אולם, הוא אינו מרגיש שם טוב ועקב עודף הרגש המוביל אותו בדגים יכול לאבד את דרכו. לכן, כדאי לחשוב ולבדוק היטב החלטות חשובות על ניווט החיים קדימה בחודש הקרוב. במיוחד כאלו הקשורות לחוסר סיפוק במצבנו הרגשי, במערכות יחסים, ובנושאים כואבים "מוכרים" בחיינו שאנו "סוחבים" זמן רב איתנו. חייבים להבין שכרגע אנו לא שקולי דעת ומונעים מתוך רגש יתר על המידה. מרקורי גם יתקרב ויצמד לשמש לקראת סוף החודש. ב-23 בערב הוא ימצא בלב השמש במצב הנקרא "קסימי". ה-23 לחודש ובמיוחד ערבו של היום, הוא זמן מצוין להחלטות ולתכנון קדימה. חוזים שנחתמים ביום זה או אירועים חשובים, יכולים להנות מתקשורת נקייה וטובה שתעשה את הכל ברור יותר ובהיר גם בעתיד.

וונוס גם היא מצטרפת לחבריה בדגים ב-12 למרץ. היא יכולה להוסיף מימד רוחני ואחר למערכות היחסים שלנו, רומנטיקה אדירה מצד אחד, או תחושת אכזבה תהומית והתפקחות כואבת מצד שני. כמו עם שאר הכוכבים בדגים – גם במקרה הזה אני מציע לכם לנטוע רגליים במציאות ולהשאר מקורקעים כאשר ה"רוח" גוברת ואנו קצת "מעופפים".

למרות כל הבלבול הדגי הזה, מאדים, כוכב המלחמה, הפעולה והיצרים עובר ב-6 למרץ למזל קשת ותחומי פעולתו יושפעו מקשת ויהפכו את המעשים וההחלטות שלנו ליותר אמיצים, חסרי פחד, או נועזים. הצורך בחופש פעולה ובחד משמעיות עולה החודש, ואיתו היכולת שלנו לצאת מאיזור הנוחות שלנו למען גדילה. כל זה טוב מאוד, אולם זכרו שגם כוחות פחות מוארים יכולים להתעצם: קנאות דתית, צדקנות, גזענות, פעולות מלחמתיות ואגרסיות – יכולות גם הן לגבור.

 

eclipse-8

ליקוי חמה מלא בדגים

ליקוי החמה מלא (שלא יראה מישראל) יתרחש ב-9 למרץ ב-19 מעלות דגים בקירוב. מי שיש לו כוכבים במעלות אלו (אמצע המזל) בדגים, בתולה, תאומים או קשת – ירגיש אותו יותר מאחרים. הליקוי מסמל רגע בו אנו עולים על מסלול המראה אחד ונוחתים במסלול אחר לחלוטין. אלו רגעים ששינוים מהותיים ועמוקים יכולים להתרחש בחיינו. הליקוי בדגים מביא עימו אל השולחן את הנושאים הדגיים של רוחניות, פסיביות, הקרבה עצמית, קורבנות, איפה עוברים הקווים הנכונים ביני לבין האחר, התמודדות עם התחושה שהיקום פועל, אבל לאו דווקא עבורי ושישנם דברים חזקים מאיתנו, זרמים אדירים שיש להכנע להם או לפחות לקחת אותם טוב בחשבון. כל זאת מול צדק בבתולה על ראש הדרקון המביא את הנושאים הבתוליים של עבודה, בריאות, סדר יום נכון והקשר בין הגוף והנפש וההתערבות האקטיבית שלנו בשינוי חיינו והעולם. כיוון שהליקוי מתרחש על כירון (הפצע והשיעור הנלמד כתוצאה ממנו) בדגים ועומד במנוגד לאותו צדק ויש להניח שנושאי הציר בתולה דגים יצוצו אל פני השטח ולאו דווקא בצורה קלה. שאלות של מתי להתערב ומתי לא? איפה התפקיד שלי נגמר? איפה הוא מסתיים ואני מתחילה? איך לפעול לחיים בריאים יותר מבלי להיות אובססיביים? מתי אני חייב להבין שיש דברים חזקים וגדולים ממני כגון התרחשויות טבעיות חיצוניות לא צפויות, שאני חייב להכנע להן ולתת להן לשנות אותי? כל הנושאים האלו יכולים לחוות שינויים בימים שלפני, בזמן ואחרי הליקוי. אנו גם יכולים לראות יותר אסונות טבע, מגיפות או אירועים בסדר גודל עולמי שמשנים את תפיסתנו. התחושה המתחדדת היא של הבנה טובה יותר של תפקידנו כיחידים, וכמין, והתבגרות כתוצאה מכך.

 

speeding_1379651c

המהירות גוברת לקראת סוף החודש

הזוית המשולשת בין יופיטר לבין פלוטו החל מהשליש הראשון של החודש והלאה תוסיף לנו "דלק" ליוזמה והתלהבות למלא את שאיפותנו. בזמן זה חשוב במיוחד לא להגזים, לא להתפאר ולהתרברב, לפעול בענווה ולהיות רגישים לאנשים בסביבתנו.

השמש תיכנס לטלה (ב- 20 למרץ) יחד עם מרקורי (ב-22). האנרגיות יתעצמו ויספקו עוד דחיפה קדימה, קצב מהיר יותר ונחרץ. כדאי שאנחנו נשים לב לא להיות יותר מידי בטוחים בדעותינו ונחרצים מידי בימים אלו גם כן.

יופיטר יחדד את הזוית המרובעת לשבתאי לקראת סוף החודש (22 למרץ) ויעלה נושאים שקשורים למאבק פנימי בין הצורך לוודא שהחיים שלנו יציבים ובטוחים ושאנו פועלים בצורה אחראית לבין הרצון שלנו במשהו חדש, חופשי יותר ואחר שאנו מרגישים שמדבר אל האמת האישית שלנו וקורא לנו להצטרף אליו. השיעור הוא לעשות את הצעדים באופן מדוד, שקול והדרגתי – עקב בצד אגודל ולא לקפוץ למים עם תחושת "יהיה בסדר".

 

o-LUNAR-ECLIPSE-facebook

ליקוי ירח במאזניים

ב-23 למרץ נחווה ליקוי ירח חלקי ב-3 מעלות מאזניים (שלא יראה מישראל). שוב, מי שירגיש אותו במיוחד הם אלו שנולדו או שיש להם כוכבים בתחילת מזל מאזניים, טלה, גדי וסרטן. ליקוי ירח מדבר על השתנות במובנים פנימיים ונפשיים בעוד שליקוי חמה מלמד על שינוי בעולם החיצוני והחומרי. כמו בליקוי החמה, גם כאן אנו יכולים לחוות שינויים מהותיים בימים מועטים, אולם אלו הם יותר רגשיים ונפשיים.

בסופו של החודש (25 למרץ) יתחיל שבתאי את נסיגתו, עד אמצע אוגוסט. בזמן זה תהליכים של בנייה והתפתחות יכולים לסבול מקצב לא אחיד או איטי מהרגיל, במיוחד בנושאי עבודה וקריירה לכן עלינו להיות סבלניים מהרגיל.

הימים של סוף החודש יותר מסוכנים גם על הכבישים – אנא שמרו על עצמכם נהגו לאט ובזהירות (מרקורי ואורנוס במרובע לפלוטו, מרס מרובע לצדק)

ההצמדות של וונוס לזנב הדרקון ולכירון בימים אלו יכולה להחזיר לחיינו אנשים וקשרים שלא סיימנו איתם סופית, שלא שמענו מהם מזמן והתמודדות מחודשת ואולי אפילו מרפאה עם הנושאים הרגישים בתוך מערכות היחסים בחיינו.

 

המנטרה החודשית:

בסך הכל, החודש הזה מצריך מאיתנו לא מעט שיקול דעת וסבלנות והמון משמעת עצמית.

המנטרה לחודש מרץ היא:

"לא אפחד מהשינוי. אחבק אותו, אך לא אתן לו יד חופשית להשתלט על שיקול דעתי. גם אל מול נסיבות מאתגרות – אשמור על פרופורציות ולא אתפתה לעזוב את הבעיה מאחור לא פתורה. אקרקע את עצמי, כי האדמה תספק לי את העצמה, המציאותיות והענווה, להבין את הערך שבהתפתחות איטית והדרגתית. אשמור על גמישות המוזנת מהערכה עצמית בריאה וענווה המובילות את דרכי אל העתיד".

חודש מוצלח לכולנו!

 

בועז

מודעות פרסומת

תמונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 473 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: