להמציא את עצמי מחדש – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש אפריל 2016

שלום חברות וחברים,

אין מה לומר, האנרגיות בשמיים קצת מתישות. אנחנו רוצים התייצבות, רוצים דרך מוצקה וברורה ואין. אנחנו מרגישים כאילו אנו עושים סוף סוף צעד קדימה, והנה שוב משתנים דברים ואנו צועדים לאחור. והריקוד הזה מוציא מאיתנו לא מעט מיץ. אבל דברים לא הולכים להשתנות בקרוב. אם כבר, נכון להגיד שהדבר היחידי שיגבר – הוא השינויים עצמם.

ובכל זאת, הנה הוא הגיע, אפריל. איתו האביב, ההתחדשות והפריחה שכולנו נגיע ממנה אל ההבשלה של הקיץ. יש משהו מאוד מעורר ומרגש בצמיחה המחודשת. אני אוהב להזכיר עצמי, שגם אם לגדול זה לא תמיד קל, אם אעשה את זה נכון – יש פרי מתוק מתוק – בסוף העונה.

Promise Of Spring HD Desktop Background

Promise Of Spring

אז מה באמת יש לנו החודש?

April 2016

וונוס נכנסת לטלה 05 אפריל

מערכות היחסים שלנו, גם אלו האינטימיות וגם אלו המקצועיות מקבלות דחיפה קדימה. זה זמן שבו אנו דורשים יותר, רוצים עוד ובעיקר רוצים להתקדם. הפעולה היא נדרשת. אנחנו כבר לא מוכנים לחכות. ולמרות שלוונוס בטלה, דחיית סיפוקים זה עניין לא קל,  יש בעניין צד חיובי: אנחנו נוקטים ביותר יוזמה ופועלים יותר כדי לקדם את הסיפוק שלנו בחיים. ויש גם צד שלילי: אנחנו עלולים לא להיות מספיק רגישים לאחרים, להיות אימפולסיביים יותר ולא לחשוב על התוצאות ארוכות הטווח של החלטותינו. זכרו שוונוס גם קשורה למשאבים וכספים, וגם שם אנו נזכה לפעולה נמרצת יותר קדימה. רקאל תוציאו כסף סתם בפרץ בזבזנות.

 

מרקורי נכנס לשור 06 אפריל

זהו זמן שבו לאחר שאיבה פנימה של מידע חדש, רעיונות חדשים, אנו מבססים את המחשבה שלנו. הרעיונות הקלאסיים, אלו שאינם נגועים בטרנד מחשבתי כזה או אחר, צפים מבעד. אנו חוזרים ומבינים את מה שנכון עבורנו תמיד. את הבסיס לכל השאר. זה נהדר כי זה מחזיר אותנו אל הבסיס, אל האדמה אבל גם עלול לגרום לנו להיות תקועים מידי על רעיונות, מחשבות וקונספטים בין אם הם חיוביים להתפתחות שלנו או לא. אז שימו לב ונסו לגלות גמישות ככל הניתן.

57fb667e4987ec4c82566b9876338f08.jpg

ירח חדש בטלה 07 אפריל

הירח החדש בטלה מבטיח להיות זמן אינטנסיבי ועצמתי במיוחד עם אנרגיות טלאיות חזקות ולא מתפשרות, בעיקר בנושאים של התפתחות אישית ועבודה (משולש לשבתאי), התקדמות מנקודה א' לב', ולא מעט דרמה שמתודלקת ע"י המרובע לפלוטו. כדאי שבזמן זה נפעיל רגישות ושימת לב מיוחדת לאנשים סביבנו כי אחרת אנו עלולי לדרוך על בהונות בלי לשים לב והתגובה מצידם עלולה להיות מוגזמת.

ה-11 וה-13 באפריל הם ימים לשים אליו לב בהם במיוחד. לא להיות אימפולסיביים, לא להתעצבן סתם. אנחנו רגישים במיוחד בימים אלו ואולי אפילו מלנכוליים מהרגיל. יש טי סקוור בין הירח למרס לנפטון (11 אפריל) ומולות בין הירח לפלוטו (13 אפריל) ואנו מצווים לשמור על הפעולות והמחשבות שלנו נקיות מהרגיל, כנות ורגישות וחפות מהתנהגות תבוסתנית\פוגענית המונעת מתחושות פנימיות קשות שעלולה סתם להרוס לנו.

מרס נכנס לרטרו 18 אפריל

כניסתו של מרס לתנועה אחורית (רטרו) היא זמן לא מועדף על אסטרולוגים רבים. מרס ישהה ברטרו עד ה-28 ביוני, ויצא מצל הרטרו שלו רק ב 22 לאוגוסט. מרס, כוכב האנרגיה, העשייה והפעולה פועל אחרת בתנועה אחורית. כל כוכב בתנועה אחורית נמצא במרחק הגדול ביותר מהשמש ועושה לה במהלך הרטרו מולות שנחשבת לשיא התקופה (במקרה של מרס זה יקרה במהלך מאי ועל כך נדבר בתחזית הבאה). הכוכב בזמן זה כאילו ואינו בטוח עוד בדרך פעולתו ושואל את עצמו האם עליו לפעול אחרת? כאשר מדובר בכוכב העשייה והאנרגיה שלנו, התחומים האלו (והבתים עליהם מרס שולט אצלכם במפה האישית) מושפעים. תנועת הרטרו של מרס מתחילה ב-8 מעלות קשת והוא יחזור עד ל-23 מעלות עקרב. שימו לב איפה נופלים אצלכם במפה המזלות של סוף עקרב ותחילת קשת וכך תדעו אילו תחומים יושפעו יותר מכל בחייכם האישיים. בזמן שבו מרס בתנועה אחורנית הדרך בה אנו עושים דברים משתנה. לא פעם אנו עומדים בפני צומת חשובה בדרך. לא פעם אנשים ממציאים את עצמם מחדש בזמן זה. אנו יכולים להחליף עיסוק, לשנות עבודה, להתחיל להתעסק בתחום חדש-ישן או פשוט לשנות את אופי הפעולה שלנו באותו התחום. למשל, אם מרס משפיע אצלכם על מערכות היחסים – תראו התחדשות ושינוי בתחום זה.

לפי המורה שלי, מוריס פרננדז, כאשר מרס ישהה עדיין בעקרב, זהו זמן בו אנו לא פעם תוהים בקשר לערך האמיתי שלנו. כל המערכת הפנימית שלנו שואלת את עצמה שאלות. מתכתשת עם עצמה בקשר לצדקת קיומינו. הסיבה שלשמה אנו כאן. המעבר של מרס לקשת מסמל את מעבר התהייה והבדיקה להקשרים רוחניים ופילוסופיים יותר. אנו תוהים בקשר לאמת האישית שלנו. מה אמיתי ונכון עבורנו ובמה אנו מאמינים? האם אנו אמיתיים לעצמנו והולכים אחרי האמת שלנו? בזמן זה, חשוב במיוחד לא להיות אנוכיים, להיות כנים מהרגיל עם עצמנו ועם אחרים ולעשות פעולות מחושבות שאינן מבוססות על פרצים רגשיים. השאיפה בזמן זה היא לאמץ מטרות הגדולות מהאגו האישי שלנו, אשר מטיבות עם משהו רחב מאיתנו בלבד; מטיבות לסביבתנו. בזמן זה אנו יכולים לחוש כאילו אנחנו תחת איזה לחץ או מעט מתוסכלים מהמתח הפנימי שעולה ועולה עד לנקודת השחרור (עם החזרה לתנועה רגילה) שמביאה טיסה מהירה קדימה. בזמן הרטרו יש לשים דגש על שימוש נכון בכוח ובאנרגיה שלנו. לא להיות צודקים. להיות רגישים, חכמים וטובים.

באופן מסורתי, זמן זה, מנבא מלחמות ומאבקים. גם בשביל ישראל בפרט, היסטורית, אלו זמנים בהם המצב הבטחוני מעמיד את המדינה במצבי לחץ ועקה הולכים וגדלים ועם השחרור מהרטרו גם לפעולה מלחמתית (שיכולה להתחיל עוד קודם אבל מגיעה לעצמה מלאה לאחר הרטרו שיסתיים ב-28 ביוני). עקב היותו של מרס בקשת, מזל המדבר על דת ואידיאולוגיה, כאן מדובר במלחמות אמונה, מאבקים אידיאולוגיים על דרך חיים אחת על פני דרך חיים אחרת ומן הצפוי שאנו נראה יותר אנשים פועלים באלימות או באגרסיביות מתוך תסכול שנובע מהדרך בה הם רואים את העולם. מתוך הפרדיגמה בה הם מאמינים. זה זמן קלאסי להתגברות הג'יאהד בעולם ולהתחלתה של פעולה מערבית נמרצת כנגדו. העולם מתייצב לשני מחנות: אלו המאמינים שכולנו כאן נולדנו עירומים על כדור עגול; שלכולם מגיע שיוויון זכויות וכולנו חייבים ללמוד לחיות ביחד. שאין לאיש בעלות על האמת והעולם הזה צריך להתנהל ע"פ חיה ותן לחיות. ומנגד – אלו שמאמינים שהאמת שלהם היא האמת היחידה, ושכולם, חייבים לחיות לפי האמת שלהם בלבד. את שני המחנות האלו אנו נמצא בכל ארץ, בכל דת, בכל קהילה. ובזמן זה הצבעים מתחדדים. השחור והלבן הופכים לנפרדים יותר כדי לסמן את קוי המערכה.  בעת היציאה של מרס מצל הרטרו, הנקודה בה התחיל בנסיגתו יצמד מרס אל שבתאי (ב- 24 ביולי), ב-9 מעלות קשת. זה  יהיה זמן עצמתי במיוחד.

5a285a5fd221dc79badbd46e31a7f752.jpg

ה-16, 17, 18 באפריל הם ימים רגישים במיוחד במערכות היחסים שלנו ובהכנסות הכספים שלנו. שימו לב במיוחד בימים אלו לא להתפוצץ ולא להוציא כספים בלי לחשוב טוב קודם על הנושא (מרובע וונוס פלוטו).

פלוטו נכנס לרטרו 19 אפריל

פלוטו, הכוכב שאחראי על התפתחות במובנים העמוקים ביותר שלה, על הרס ובנייה מחדש, על המימדים הפסיכולוגיים והנסתרים שלנו, על מיניות ותאוות, נכנס גם הוא לתנועה אחורית ומוסיף לתבשיל את תבליניו. באופן כללי, הוא מוסיף אינטנסיביות למה שכבר נמצא בשמיים ויכול להביא אנשים לתהות האם השינוי שהם עוברים הוא נכון ואותנטי עבורם. פלוטו יצא מרטרו רק בסוף ספטמבר ועד אז כולנו צריכים להבין שזו שנה של שינויים, שנה של צעד קדימה וצעד לאחור ועלינו לכלכל את צעדינו קדימה תוך כדי שימת לב מיוחדת, שכן, לשנה זו תהינה השפעות ארוכות טווח לשנים קדימה.

שמש נכנסת לשור 19 אפריל

כמה נחמד, שלפחות השמש מעניקה לנו קצת נורמאליות ושלווה בזמן זה. עם מעבר השמש לשור אנו יכולים להנות יותר מכל מה שקשור אל החושים שלנו: אוכל, שתיה, מגע, כל דבר חומרי, ושאר עינוגים. תנו לשמש הזו להרגיע את הרוחות ולמשוך אתכם אל האדמה הטובה. אל הרוח הזורמת דרך הדשא, אל הטבע והיופי הבלתי פוסק והמופלא שיש בו בכל רגע. הרחק מהטירוף האנושי והסיבות הרבות לכעוס או להתאכזב. הטבע, בזמן זה, הוא בשיא יופיו והוא מספק המון כוח ועצמה למתחברים אליו. כמו מטען ענקי, גם אנחנו בזמן לא פשוט זה, יכולים לזכור את האמת שבפשטות – ולהתחבר אליו. בחוכמתו העל זמנית, זו שיופיה הוא בכך שהיא באה הרבה לפני כל המילים והרעיונות, האידיאולוגיות והסיבות השונות לעשות זה כך או אחרת. בטבע יש רק דרך אחת. היא נטולת מילים. היא דרך של שקט ושלווה וידיעה פנימית שהתהליכים שאנו עוברים הם תהליכים טבעיים, שתמיד היו ותמיד יחזרו שנית כחלק ממעגל הבריאה הבלתי פוסק. תנו למילים לשקוט ופשוט הקשיבו להלמות הטבע, כפעימותיו של לב ענק שאינו דומם לעולם ומספק את נחמתו לקרובים אליו בעת הזו.

fairy_forest_by_heavenation05.jpg

21-23 באפריל הוא זמן שבו אנו יכולים לחוות שינויים במערכות יחסים. עלינו להזהר לא לשבור את הכלים סתם, לא למרוד לשם המרידה. אם בא לנו חידוש – נסו לחדש את הקשר הקיים אם ישנו כזה לפני שאתם מתחילים לחפש בחוץ (וונוס בצמידות לאורנוס בטי סקוור עם הירח ופלוטו). כמו כן, אנו יכולים גם לחוות שינויים בדרך ההכנסה שלנו, או בכמות ההכנסות שלנו – בדרך כלל, לטובה.

ירח מלא בעקרב 22 אפריל

הירח המלא מביא את אחד השיאים האנרגטיים של החודש הזה, היום הזה מדבר על זמן של טרנספורמציה אישית, זמן אינטנסיבי שחשוב שנהיה בו קשובים לצדדים הרגשיים שלנו ושל אנשים סביבנו וננצל אותו לגילויים ותובנות אישיות, לגדילה פנימית ולא למריבות או דרמה שיכולים להביא לתוצאות פחות נעימות עבורנו ועבור אהובנו.

28 באפריל הוא שוב יום להזהר בו מדרמה מיותרת ומחוסר פרופורציות רגשיות עם הצמדות הירח אל פלוטו.

מרקורי נכנס לרטרו 29 אפריל

כוכב המילים והרעיונות, הנווט שלנו בחלל, נכנס לתנועה אחורית וכרגיל אנחנו יכולים לחוות קצרים בתקשורת, לוחות זמנים משתבשים, כלים חשמליים יכולים לא לפעול כמצופה, רכבים ודרכים יכולים להיות מסובכים ותקולים מהרגיל וכל אמצעי התקשורת כולל אלו הוורבליים שלנו מאותגרים יותר. אנו שוב, לומדים לחשוב קצת אחרת, לתהות על הצד השני של המטבע למשך 3 שבועות.

fmtaurusnov2614.jpg

וונוס נכנסת לשור 30 אפריל

או, ברוכה את אלת היופי והאהבה. כמה יפה היא כניסתך אל ביתך בחודש עמוס זה. יחד עם השמש, גם וונוס תגביר את היכולת שלנו להנות, לאהוב, להיות מסופקים ומאושרים מעצם היותנו חיים, נושמים; כאן ועכשיו. מעצם העובדה שאנו יכולים לנהל מערכות יחסים, לחוש, לאהוב, לאכול, לשתות, לטעום את החיים דרך הגוף שלנו. לספק לעצמנו את צרכנו ולהביא כסף הביתה. וונוס בשור מסמלת את שיכרון הטבע. את העירסול שמתפשט עם הכניעה לטבעי, הכניעה לפשוט, הכניעה לקלאסי ולתמידי. שוב, גם כאן המפתח לאור, לשמחה ולסיפוק הוא ההתחברות אל הטבע והחושים. השקטת המוח והרעש הלבן ולמידה דרך השקט והשלווה שמעניק הרחש חסר המילים של המיית החי הסובב אותנו. הרוח דרך העלים, פכפוך המים, ריח הפריחה ונצנוצו של האור בין ערביים. קחו לכם את הטבע כחבר הטוב ביותר שלכם לחודש זה. זה שלא אכפת לו מרעיונות או מאבקים, מבחירות או דיעות, השאירו את ששייך לאנשים אצל האנושות, ופסעו קדימה, או אולי חזרה אל עולם החי, מכורתנו, ותנו לאמא אדמה לנחם ולמלא אתכם בפרפרים.

 

שיהיה לכולנו חודש פורה וטוב,

 

בועז

מודעות פרסומת

ציטוט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 4,060 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: