לשלוט במרכבת הרגש – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש יוני \ בועז פיילר

שלום חברות וחברים, איך עבר חודש מאי עם כל האתגרים שנשא בחובו? היה מעייף? היה טוב למרות זאת? חשתם התקדמות אישית? הרגשתם תקועים? התשובה בדרך כלל, היא: גם וגם וגם וגם. וככה זה כשמטפסים. לפעמים אנחנו שוכחים את זה ורק זוכרים כמה קשה לעשות עוד צעד למעלה ואיך כוח המשיכה מכביד עלינו. אבל, הוא גם זה שמפתח את השרירים שלנו.

אז מה יהיה לנו החודש?

JUNE

מתחילים את החודש עם אנרגיות לא פשוטות, ירח מרובע לפלוטו, יום שחשוב לקחת דברים בפרופורציות ולהשאר סבלניים (מולות אורנוס) וגמישים עם הרעיונות והרצונות שלנו (150 פלוטו). אלו ימים שיכולים להביא לאתגרים בעבודה, שסופם טוב או רע, תלוי בהתנהלות שלנו. השמש במולות לשבתאי אינה סלחנית ודורשת מאיתנו המון מאמץ וסבלנות. אם נתנהל נכון אלו יהיו ימים שכשנסתכל עליהם אחורה נבין כמה התקדמות נעשתה ונשמח על כך, אך אם נוותר לעצמנו ונוותר, או לחילופין נתעמת עם סמכויות ונמרוד – התוצאות יהיו תחושת החמצה. כיוון שהשמש צמודה לוונוס ווסטה, נושאי הזוגיות והאהבה על הפרק כמו גם הדרך בה אנו מושכים כספים אל חיינו. שוב, זה יכול להיות זמן טוב בו אנו ממוקדים ופוריים אבל בכל מקרה זה זמן מאוד מאתגר. לאורך כל השבועיים הקרובים לפחות, שימו את הרגשות שלכם בבחינה. אל תתנו להן להשתלט על ההגאים והמשיכו לעשות את מה שיש לעשות ממקום שהוא קצת מרוחק ומעל לרגש השוצף. אל תתנו למצב הרגשי שלכם או של אחרים להסיט אתכם מהעבודה החשובה שצריכה להתקיים. אסור כרגע להרוס את הערוגה בעוד השתילים עודם צעירים ורכים.

העובדה שאנו מתנהלים עם מרובע גדול משתנה בשמיים (על צירי הדרקונים), שיוצר טי סקוור בין נפטון יופיטר ושבתאי לא מקלה על העניינים. אנו נאלץ להתמודד עם מצבים משתנים, חוסר יציבות שמקשה לתכנן קדימה ותחושה מתלווה של חוסר ביטחון, תחושות של לאות, רצון לנוח ולשים את הראש אחורה ולשכוח מכל האחריות הזו. ומותר לנו, יותר מכך, כדאי לנו, לתכנן זמנים לאורך היום שלנו בהם אנו מרשים לעצמנו לנוח ולהתחבר רגע לשלווה שלנו. מאוד לא כדאי, שנשכח שגם אנו זקוקים למנוחה ואז נלאה את עצמנו ונביא את עצמנו לרגע בו לא נוכל יותר ונתפרק ואז באמת נפסיד זמן יקר ואפשרויות שכרגע חשוב שננצל. יעילות אנרגטית מתוך הבנה שכרגע אין הרבה מרווח לבירבורים היא הדרך קדימה. בגרות וידיעה שלא ניתן באמת לברוח מעצמנו ומהחוקים שאנו מציבים לעצמנו ושחופש אמיתי נמצא בתוך החוקים שלנו ומגיע מתוך משמעת ולא דרך חוסר אחריות.

ויש מי שעוזר לנו לאורך הדרך. פלוטו, שמדבר על כל מה שמתרחש מתחת לפני השטח, נמצא בזויות יפות לדרקונים ומראה לנו כל העת שיש בנו את העוצמה שאנו מחפשים. שנובעת בנו באר של מים מתוקים שמרווים את הצמא הנובע ממליחותה של זיעת אפינו. עם כל הסערה בחוץ, בפנים יש נמל של שלווה שמספק תשובות והוקרת תודה שמספקת לנו עצמה ורווחה. אנו מבינים את עצמנו טוב יותר בתקופה הזו ומסוגלים לשים מאחור דפוסים שמנעו מאיתנו להצליח בעבר בענווה ובשמחה על הפרידה שרצינו בה זמן רב. בתקופה הקרובה יש פוטנציאל אמיתי להתעלות מעל הנקודות החשוכות שבנו ולהביא לניקוי פנימי.

אלו עדיין זמנים חשובים לזכור את נושאי הבריאות, לבדוק את עצמנו ולהחליט החלטות לגבי הבריאות האישית שלנו, קשר בין גוף ונפש, תזונה וניהול אנרגטי (היג'יאה על זנב הדרקון בבתולה)

החל מה-4 לחודש ועד ה-9 נהיה בזמן מאוד מיוחד מבחינת נושאים של כסף, סיפוק ומערכות יחסים. וונוס תהיה בקסימי, בליבה של השמש. זה זמן שהיא מקבלת את עוצמת השמש. זה גם זמן של קציר וגם זמן של זריעה מחודשת לעתיד. כוונו כוונות, בקשו מהיקום את שאתם חולמים להשיג ופעלו ללא חת כדי להביאו אל המציאות. זהו אינו הזמן לחשוש ולפחד, זהו אינו הזמן לפחד. רק תהיו רגישים וטובים בדרך אל ההגשמה. נצלו את הזמן הזה אולם אמצו מטרות שיטיבו עם הסביבה כולה ולא רק ימלאו את האגו.

ביום ראשון ה- 5 ביוני יזרח ירח חדש בתאומים בצמוד לוונוס ווסטה ובמרובע ליופיטר, נפטון והצירים ובמולות לשבתאי. הוא יעניק עוד כוח למרובע הגדול ומסמן את אחת מנקודות השיא שלו. זהו זמן שבו אנו חייבים להזכר שאנו אחראים לכל מה שאנו חושבים, אומרים, עושים ואיך שאנו מנווטים את החיים קדימה. אנו לא יכולים להאנח ולהאשים את העולם והסביבה יותר וחייבים להסתכל לעצמנו בעיניים ולהחליט אם בא לנו להתלונן או להמשיך קדימה. העתיד שלנו בידיים שלנו למרות שהים אינו יציב.

Edward Burne-Jones, A Reclining Female Figure . Watercolour with gold paint, 1888

Enter a caption

Edward Burne-Jones, A Reclining Female Figure . Water color with gold paint, 1888

 

ה-7 ביוני הוא יום דרמטי במיוחד עם מולות בין הירח לפלוטו. כמו ביום הראשון של החודש – שימו לב לתגובות הרגשיות ואל תתנו להן לשלוט בכם ולהכתיב את ההווה.

 

ב-12 לחודש יכנס לתאומים ויביא גל אנרגטי שיספק לנו יכולות חשיבה מהירות יותר וניווט מהיר יותר דרך החיים. מילת המפתח כאן היא התמדה, כי עם מרקורי בתאומים הסכנה היא שנזוז מנושא לנושא ונגרד את פני השטח מבלי להשאר מספיק זמן במקום אחד כדי להגיע למצב של קציר, של קטיפת הפירות.

 

יום לאחר מכן יכנס נפטון לרטרו עד אמצע נובמבר. זו תקופה בה האמונה הבסיסית שלנו בחיים יכולה לעבור שינוי. הבטחת החיים עצמם יכולה להיות תלויה בספק. אל דאגה, אני לא מנבא חורבן, אולם, ההתעלמות משבריריות החיים והטבע תבחן ויכולה לעלות על הפרק בדמות איומים על המערכת האקולוגית או אסונות טבעיים (בצורות, רעידות אדמה, סופות, שריפות וכו') שיעלו לפני השטח את הצורך בפעולה נמרצת לשינוי חיובי. כיוון שנפטון במרובע לשבתאי בקשת, במולות ליופיטר בבתולה, יכולות להתרחש גם מלחמות אמונה וטראומות ציבוריות שנובעות מפעולה מיליטריסטית של קבוצות אידיאולוגיות (במיוחד החל מסוף אוגוסט). עם יופיטר בבתולה גם נושאים של משברים בשוק העבודה, התעסוקה עולים על הפרק. מאבקי סחר, אבטלה וכדומה. כולנו נבחן את האמונה שלנו בזמן הזה ונאלץ להתמודד עם המקומות בהם היינו נאיביים עד עכשיו או הפנינו את מבטנו הצידה כדי לא להתמודד. ואז נאלץ להתפקח. כמו כן, הגיעה השעה להעלות על השולחן ביתר רצינות את הנושא של ההתייחסות שלנו לאדמה. לכל מה שהיא מספקת לנו. בחודשים הקרובים אנו יכולים לחוות בעיות בחקלאות וכשל ייבולים שידרוש ישנוי חיובי. גם מחקרים על תוצאות של אכילה לא בריאה, הנדסה גנטית והדברה יכולים לקבל שערים ולהביא אותנו לשינוי חיובי לאחר מאבק עם בעלי האינטרס הכלכלי.

 

ה-14 ביוני גם הוא יום דרמטי עם מרובע בין הירח לפלוטו. כמו ב-7 לחודש שימו לב לתגובות הרגשיות ואל תתנו להן לשלוט בכם ולהכתיב את ההווה.

Alphonse Mucha, Winter's Tale.jpg

Enter a caption

Alphonse Mucha, Winter's Tale

 

וונוס נכנסת לסרטן ב-17-18 לחודש, מביאה איתה קצב יותר איטי, יותר רגשי ויותר עדין לתוך עולם הסיפוק, הכסף ומערכות היחסים שלנו. זה יכול להיות זמן מרגש שנביט עליו לאחור בנוסטלגיות או להביא פרצי נוסטלגיה על איך שהיה ולא עוד. יש משהו מאוד רומנטי ורטרו ספקטיבי בוונוס בסרטן וחשוב שנדע להביא את ההווה למקום אהוב ולא רק להתרפק על העבר. כמו כן, להזהר מדרמה מיותרת ותגובות רגשיות מוגזמות.

 

עם צמידות הירח לשבתאי ב-18-19 לחודש אלו ימים מעולים לעבודה וקריירה. רק שימו לב לא להכנס לדכדוך ואל תהיו קרירים רגשית.

 

ה-20 לחודש הוא יום מפוצץ אנרגיות, רגשות, יצרים ודרישות. ירח מלא בקשת שניה לפני כניסה לגדי. זו מעלה שלא מביאה את החופש והאופטימיות הרגילים של קשת אלא את ההבנה שאנו חייבים להיות רציניים ולקחת את האחריות על הכתפיים מבלי להתלונן אם אנו רוצים באמת להיות מאושרים. בתוך התובנה הזו, עם המולות לוונוס במיוחד, מתעוררים חשקים ורצונות שגורמים לנו לרצות לפנק את עצמנו אל מול המציאות החדה. שימו לב לזה וחייכו לעצמכם. גם כאן, אל תתנו לרצונות שלכם לשלוט בכם ולהחליט עבורכם ודעו שיכולים להיות לנו דרישות גבוהות מידי במיוחד בתוך מערכות יחסים או בנושאי כספים שאינם מוצדקות. היו סלחניים כלפי עצמכם וכלפי אחרים ביום יומיים האלו.

 

כמו כן השמש שנכנסת לסרטן (מזל טוב בני מזל סרטן!!!) ומביאה איתה יותר חמלה, רגש, קצב יותר איטי, נוסטלגיה וריכוז גבוה יותר בנושאים רגשיים-פנימיים, משפחתיים וביתיים.

 

צדק יהיה במשולש מדויק לפלוטו ב-26 לחודש. זויות מעצימה ומיטיבה שתביא להכרה מחודשת בכוח שלנו לשנות, להשתנות, לגדל ולגדול. עימה גם מתחדד הצורך בשינוי שיכול להביא האצה בתהליכים של שינוי ברמות חברתיות ואישיות. ההיבט הזה גם מוריד סובלנות וסבלנות ואנו רק צריכים לזכור לא לדחוף חזק מידי קדימה או להיות בטוחים שנצליח ונהפוך גאים או שאננים מצד שני.

alphonse mucha daydream 1897.jpg

Enter a caption

Alphonse Mucha, Daydream, 1897

 

כירון נכנס לרטרו ב-27 לחודש ומביא שינוי גישה בקשר להתייחסות שלנו למקומות הכואבים והפצועים בתוכנו שיכולה לסייע לנו למצוא תשובות איך להביא מזור וריפוי לאותם חתכים פנימיים בנשמה שלנו.

 

ב-29 לחודש מרקורי עובר לסרטן והופך את התקשורת שלנו לרגשית ואישית יותר ומאט את הקצב המטורף בו היינו בחודשיים האחרונים.

 

כמו כן, מרס חוזר סוף סוף לתנועה קדימה ומשחרר אותנו מהמועקה שהיתה לנו מאז אפריל בעשייה שלנו, בהתקדמות קדימה, בהתלבטויות איך לפעול. היוזמה שלנו, ההתקדמות, היציבות – כולם ירגישו מעט יותר טוב, נהיה יותר נחרצים, יותר יוזמים וחשוב שנחשוב ונשקול את צעדינו ואת השלכותיהם לפני שנפעל. כי אחרי שמרס יוצא מרטרו זה בדרך כלל כמו אבן שמשתחררת מהקלע. אחרי תסכול של כמה חודשים, התלבטויות וחוסר יציבות אנו מאשרים את עצמנו ואת מי שאנחנו מחדש וטסים קדימה. אל תתנו לתסכול להוביל אלא לשיקול הדעת והחוכמה הטובה. בסך הכל מדובר בזמן חיובי מאוד אבל כפי שאמרתי גם נחרץ. לכן אנו יכולים לראות גם תגובות קיצוניות עקב ההססנות של החודשים האחרונים. היסטורית, זהו זמן שישראל נכנסת למאבקים בטחוניים בואו נתפלל שלא נצטרך לעבור את זה שוב ושהמצב הבטחוני יהיה שליו.

 

 

שיהיה לנו חודש כייפי ומצויין, אני כאן לשאלות, ייעוצים וכל מה שתרצו לשאול. כמובן שאשמח שתשתפו, ומי שלא מכיר, הוידיאו היומי שלי מתפרסם ביו טיוב בחינם ונותן טיפים פרקטיים איך להעביר כל יום לפי המתרחש במרומים:

 

http://www.youtube.com/c/DailyAstrologyForecast

 

 

תודה,

 

שלכם,

בועז פיילר

מודעות פרסומת

תמונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 473 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: