לראות את עצמנו דרך המראה – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש יולי 2016\בועז פיילר

שלום חברות וחברים, אז מה יש לנו החודש?

JULY 2016.JPG

הקדמה

איני אוהב להיות נביא זעם. ולכן לא אקדיש שורות רבות לתחזית מאיימת. אולם, בכל זאת, עליי לציין, שיציאתו של כוכב מאדים (מרס) מתנועה אחורית (רטרו) היסטורית סימנה זמנים בהם ישראל נקראה לצאת להגנתה לאחר פציעות מצד אויבים. השנה מרס יוצא מרטרו על הכירון (הפצע) של המדינה במרובע למרס של ישראל ומול השמש שלה. יש לתאר שנראה התרגשות של הטרור ואולי אפילו תגובה צבאית נחרצת מצד ישראל. בואו נקווה כולנו שהדבר לא יתרחש ושנוכל להמשיך לחיות בשלווה יחסית. למי שרוצה לשמוע את התחזית המלאה שלי לשנת 2016, בה הזכרתי גם את זמן זה כמובן (באנגלית) – יכול\ה לגשת לפוסט בעניין (מדקה 10:35 ועד דקה 13:00 מדבר על ישראל ויציאת מרס וגם על דעא"ש ISIS-).

 

וונוס במולות לפלוטו

מתחילים את החודש עם אנרגיה חזקה בכל הקשור לאהבה ולצורך במערכות יחסים. היצרים שלנו, הצ'קרות התחתונות שלנו, הרצון שלנו להיות אהובים ונאהבים, להרגיש חיים בתוך הגוף החושי – חזק. זו יכולה להיות השפעה נהדרת אם נדע איך לנתב את האנרגיות בצורה בריאה החוצה, או השפעה הרסנית אם נבחר לפעול בדרכים שיכולות לסכן אותנו או את מערכות היחסים שלנו. אנו צריכים לזכור שבימים כאלו הדרישות שלנו בתוך מערכות היחסים גבוהות במיוחד ולכן גם אם הן לא מתמלאות במלואן, לא כדאי שהתסכול יצא החוצה בצורה לא מבוקרת. זו בהחלט תקופה נהדרת לטייל, ליהנות, לנסות דברים חדשים ולצאת להרפתקאות משותפות עם אהובים (וונוס משושה ליופיטר).

ככל שנעמיק ביולי ככה גוברת מהירות העשייה שלנו ואנו זוכים גם ליהנות מהמעשים שלנו יותר ויותר. אם פעלנו נכון בתקופה האחרונה, נחוש תחושת הקלה ורווחה… ואם לא, נחוש תחושת נחיצות, שתדחוף אותנו קדימה (מרס תופס מהירות).

הארנבון: "אוי לי! אוי לי! אני נורא מאחר!"

white-rabbit-late.jpg 

ב-4 ביולי הירח החדש בסרטן
הירח החדש בסרטן שם דגש על הבריאות הנפשית והרגשית שלנו. נושאים "מסודרים" אצלנו בחיים יכולים לחוות תקופה של שלווה המלווה בהבנה טובה ועמוקה יותר של עצמנו. אולם נושאים שעדיין עלינו "לעבוד" עליהם, יכולים לצוף ולעורר סערת רגשות, שגם היא מטרתה למקד את תשומת ליבנו לנושא הנפשי\רגשי שחייב מענה. בעצם, הירח הזה הוא התחלה של תהליך חזרה מחדש אל עצמנו, אל הפנימיות שלנו, אל הרגשות שלנו, זמן ששם דגש על הבסיס עליו אנו עומדים בחיים: הבית הפנימי שלנו והבית המוחשי, המשפחה והרגש. שם דגש על הצדדים הנשיים יותר בכולנו, הרגשיים, העדינים, הסבלניים, המטפחים, החכמים כל כך (ירח חדש בסרטן, במשולש לנפטון, במולות לפלוטו).

(החל מה-5 לחודש ועד ה-10) שמש מרקורי במולות לפלוטו

כאשר השמש עומדת מול פלוטו, הכל הופך ליותר אינטנסיבי. פלוטו, לא ירשה לנו לגדר את פני השטח, או לא. הוא ידרוש שנחפור עמוק ונכיר טוב יותר את המעמקים של עצמינו לטוב ולרע.  אנו נתונים ליותר סערות נפשיות, ויותר דרמה, אולם גם ליותר חוכמה ועצמה אישית. אנו יכולים להשתנות בזמן הזה ומה שאנו יוצרים יכול להשתנות בזמן הזה. כיוון שמרקורי צמוד לשמש בזמן זה כדאי שנהיה גמישים ומכילים לרעיונות חדשים ומידע חדש שמגיע אלינו בימים האלו מהסביבה ונשמור על ראש פתוח. ה-6 וה-7 הם ימים חזקים במיוחד מבחינה תקשורתית מפני שמרקורי יהיה בליבה של השמש (קסימי) עת שבה בזמנים קדומים היו מאמינים כי הכוכב מקבל את עצמתה של השמש ומחוזק עקב כך. כיוון שכל זה במולות לפלוטו, חשוב לזכור כל העת כמה חודרות, כמה חזקות וכמה פוגעות עלולות להיות המילים שלנו אם לא נזהר.

"'באמת, אם אתה שואל אותי," אמרה אליס, נבוכה מאוד, "אני לא חושבת-"

"אם כך אל תדברי," אמר הכובען.

"אם כך עלייך לומר למה את מתכוונת" אמר הארנביב

"זה מה שאני עושה" ענתה חיש אליס "לפחות – לפחות אני מתכוונת למה שאני אומרת – וזה אותו הדבר, אתה יודע."

"בכלל לא!" אמר הכובען "הרי זה כאילו אמרת ש'אני רואה מה שאני אוכלת' זה אותו הדבר כמו 'אני אוכלת מה שאני רואה'!"

carroll lewis nursery c03757 07 

(12-13 ליולי ואילך) וונוס ומרקורי נכנסים לאריה

הקיץ מתחיל רשמית עם הכניסה של וונוס לאריה. וונוס, אלת האהבה, יכולה להיות שובבה במיוחד באריה אך גם חמדנית במיוחד. וונוס אחראית על הרצון שלנו שחיינו יהיו מספקים, מרגשים, אסתטיים ויפים. כל נושא מערכות היחסים, האהבה וגם הדרך בה אנו אוספים חומר וכספים ומקבלים סיפוק בחיינו יכול לקבל זריקת מרץ ורצון לסחוט את המיץ מהחיים. נהיה יותר יצירתיים ונדע להשקיע את הלב במה שאנו עושים. מרקורי, האחראי על המחשבות והמילים שלנו, על התקשורת והדרך בה אנו מנווטים את חיינו, הופך גם הוא לרגשי ותיאטרלי יותר. כולנו נדע לספר סיפור או בדיחה טוב יותר, להשפיע במילותינו ולזכות ביותר תשומת לב. אולם, כדאי שנהיה ערים לא לדבר יותר מידי ממקום של גאווה או התנשאות, ובכלל, לשים את האגו תחת זכוכית מגדלת ולא לתת לו לגדול יותר מהדרוש. בכל זאת, אגו בריא מבטיח התפתחות בריאה. אגו מוגדל או אגו מוקטן – שניהם מתכון לאסון. זה שמרקורי וונוס צועדים יחדיו בשמיים – מבטיח שיהיו לנו שיחות מאוד מעניינות במערכות היחסים שלנו. שיחות עם מלא לב.       

18-19 ליולי ירח מלא בגדי

הירח יעבור את פלוטו ביומיים אלו ואז יגיע לזריחה מלאה. התחושה המגיעה מהמהלך השמימי הזה היא שאנו יכולים לחוות איזו סערה, חוויה עמוקה, לטוב או לרע שתביא אותנו להרגשה שעלינו לקחת אחריות, ולשנות דברים. אצל רבים השינוי ולקיחת האחריות תבוא בנושאים הקשורים דווקא למערכות יחסים ארוכות טווח, בין אם חבריות, עסקיות או רומנטיות ולרמת הטיפוח והנתינה שלנו בתוך המערכת (ירח מלא במרובע לג'ונו וקרס).

"הצד האחד – יגביה אותך, הצד השני – ינמיך אותך" אמר הזחל

 

22 ליולי – שמש נכנסת לאריה

מזל טוב לכל האריות! לכולנו ידגדג יותר להנות מהחיים, לסחוט מהם את המיץ. לחיות אותם עד הסוף, עם יצירתיות וכמשחק אהוב וגדול. יחד אתכם, גם אנחנו נהפוך למלאי חיים ואנרגיה (חוץ מכשאנחנו מתלוננים על החום, הלחות או על זה שבגילנו ומעמדנו לא מגיע לנו לסבול את התנאים האלו! J ) יותר עליזים ותיאטרליים ויותר מפוקסים על מה שבאמת חשוב בחיים האלו – להיות מאושרים.

29 ליולי ואילך – אורנוס נכנס לרטרו

כניסתו של אורנוס לרטרו עד סוף השנה יכולה להרגיש קצת כמו מרקורי ברטרו. שכן, אורנוס הוא האוקטבה הגבוה של מרקורי. אורנוס אחראי על המידע החדש, המתקדם, הרעיונות וההמצאות ומסמל את העתיד. כאשר הוא נכנס לתנועה אחורית, אנחנו נחשוב בצורה שונה ואחרת מהרגיל על בניין עתידנו, על הייחודיות שלנו ועל המקום שלנו אל מול אחרים בחברה. קשרים חברתיים יכולים להשתנות בזמן זה והמקום או התפקיד שלנו בין חברים, בקבוצות, מועדונים, שבטים או אליטות אליהן אנו שייכים.  

30 ביולי- מרקורי נכנס לבתולה

מרקורי נחשב לחזק במיוחד בבתולה. זהו זמן שבו אנו נוכל להתמקד בפרטים הקטנים, להביא דברים לידי השלמה ולשייף את הפינות מכל מה שעוד דורש עבודה. עלינו להיזהר ממתח גבוה מידי, מפרפקציוניזם שיוביל להתאכזבות מעצמנו או מאחרים ומלקיחת אחריות רבה מידי על כתפינו. התפקיד האמיתי של מרקורי בבתולה הוא ללמד אותנו לשחרר ולעשות בצורה יעילה רק את מה שאנחנו צריכים לעשות ואת השאר, להשאיר לאחרים לעשות בעצמם.

 

שיהיה לנו חודש מאוד מוצלח ומאוד מהנה. מגיע לנו!

 

"התוכל לומר לי, בבקשה, באיזו דרך עלי להמשיך מכאן?" שאלה אליס.

זה תלוי במידה רבה בשאלה לאן את רוצה להגיע." – אמר החתול.

"לא אכפת לי כל כך לאן." – אמרה אליס

"אם כך, לא משנה באיזו דרך תלכי." אמר החתול.

" – בתנאי שאגיע לאנשהו" הוסיפה אליס כהסבר

"בטוח שתגיעי" אמר החתול "אם רק תתמידי בהליכה"

 70cbf1b36c3a0f31ba6e4dd89bcbcb4c.jpg

מודעות פרסומת

4 תגובות (+הוסף את שלך?)

 1. efrat10
  יול 02, 2016 @ 11:46:04

  פרסם את זה מחדש ב-Efrat Shifrin.

  להגיב

 2. Margalit
  יול 02, 2016 @ 12:11:44

  love your Alice quotes!

  להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 473 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: