הגיעה העת לבחור – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש אוגוסט 2016\בועז פיילר

שלום חברות וחברים.  אוגוסט הוא חודש שקט בדרך כלל, עונת המלפפונים. אולם, השנה אוגוסט מבטיח פעולה עמוקה ונחרצת מהרגיל, פעולה שהתבשלה אצלנו מאז מרץ השנה.

 

1q

 

מרקורי נכנס לבתולה

מרקורי, הכוכב האחראי על המחשבות והמילים שלנו, על הדרך בה אנו מנווטים את חיינו נכנס לבתולה, המזל השליט שלו, בדיוק לפני שהחודש מתחיל. בכלל, יש ריכוז גדול של כוכבים בבתולה בשמיים שרק ילך ויגדל עם כניסת וונוס ולאחרי גם השמש, בסוף החודש, למזל בתולה. ומה כל זה עושה לנו? זה עושה את כולנו לביקורתיים יותר, לפרפקציוניסטיים יותר. כולנו שמים לב יותר לפרטים הקטנים שבונים את התמונה הגדולה ולצורך שלנו להתערב אישית כדי לשפר את התוצאה. המבחן הוא לדעת מתי לעזוב, ולהניח לאחרים לעשות את תפקידם מבלי שנהפוך לדיקטטוריים. בין אם זה אומר בתקשורת שלנו וברעיונות שאנו מחזיקים, במערכות היחסים שלנו או בפרויקטים האישיים אותם אנו מנהלים ויוצרים.

 

2 לאוגוסט – מרס נכנס לקשת

הפעולות שלנו והצעדה קדימה הופכת למהירה יותר, נחרצת יותר ואמיצה יותר. אנו לוקחים סיכונים גדולים יותר ומאמינים בדרך שלנו. יש נטייה לראות דברים אופטימית מידי ואולי אפילו להתעלם ממה שלא היינו מעוניינים לראות. אם אנו מחליטים על פעולות שיש להן תוצאות ארוכות טווח החודש – חשוב להוריד את המשקפיים הוורודים ולהסתכל על הנושא מציאותית.

כמו כן, הירח החדש באריה ביום זה, מלמד על יום טוב ללידה אנרגטית של פרויקטים אישיים, יצירתיים. זה זמן טוב להתחיל דברים חדשים שחשובים לנו בחיינו והיינו מעוניינים שיצמחו לכדי עץ נושא פירות עבורנו ועבור הסביבה.

on_the_way_1_h

Photo by:  Mll4eveR

 

 

12 לאוגוסט – יופיטר במולות לכירון

הצורך שלנו לנוע קדימה החודש ולכבוש מטרות שאנו מתכננים עליהם כבר כמה חודשים לא עובר חלק. הצורך בהתרחבות והצלחה נתקל בפצעים ישנים, בכאב מוכר אותו אנו נושאים בפנים. חלק מהתהליך כואב בגלל שיש לנו ציפיות גבוהות לא רק מעצמנו, אלא גם מבני אדם והסביבה בכלל. אנו יכולים לחוות אכזבה שתינגע בנקודות המוכרות שלנו בפנים ולהתמודד שוב עם תחושת המוגבלות וחוסר השלמות. זכרו שזה תהליך חשוב שאין להימנע ממנו בדרך להתפתחות וגדילה.

13 באוגוסט – שבתאי נע קדימה

סוף סוף הענק הקריר שבתאי נע קדימה. מעתה תהליכי הבניה אישית ומערכתית חוזרים לתנועה רגילה. יהיה לנו קל יותר לבסס את עצמנו, להתפתח, לגדול ולצמוח באופן נורמאלי ולבנות שלדים סביבם נוכל לרקום עור וגידים. הדבר ישפיע על כולנו לטובה בזירת העבודה והקריירה וכמובן היכן שנמצא שבתאי במפת הלידה האישית שלכם.

18 לאוגוסט – ליקוי ירח חלקי

הירח המלא יעבור ליקוי בדלי שמסמל שינוי במעגלים החברתיים שאנו שייכים אליהם, הקבוצות, האליטות, השבטים, שעמם אנו חולקים את הדרך. אנו יכולים לחוות סביב הזמן הזה תובנות שיביאו לרצון לשנות את הקבוצות או את התפקיד שלנו בתוכן.

2q

22 לאוגוסט – מרקורי צמוד יופיטר

זה זמן נהדר לתקשורת מכל הסוגים. זמן להחכמה להעמקת הידע. עת מצוינת לחזור ללמוד, להרחיב את הדעת, עת נהדרת להעביר מידע הלאה וללמד וגם זמן טוב לחוזים והסכמים. תקשרו את זה החוצה בחוכמה ולא תצטערו.

23 לאוגוסט – צמידות מרס ושבתאי

כשכוכב מאדים ושבתאי נצמדים בשמיים אנו חווים השפעה כפולה: מצד אחד אנו פועלים בעוצמה, מרץ ובמאמץ כדי להגשים את חלומותינו אל מול אתגרי המציאות הלא פשוטים. ומצד שני אנו הרבה פעמים מרגישים תחושת אימפוטנציה או כאילו אנו מכניסים את הראש בקיר. רוצים ללדת החוצה משהו חדש, אבל הוא נבלם. הסוד להצלחה כאן היא ידיעה מראש שתסכול הולך להיות חלק מהמרק ולהתכונן אליו פסיכולוגית כך שנוכל להמשיך ולחתור קדימה גם כשהמצב יהיה קצת מעצבן. התמדה זה שם המשחק.

on_the_way_3_h

Photo by:  Mll4eveR

 

וונוס נכנסת למאזניים

וונוס האחראית על כספים, הנאות ומערכות יחסים מגיעה לביתה במזל מאזניים. בשבועות הקרובים נוכל לענות בחדות רבה יותר על מה חסר לנו ויש צורך שיתחדש בתוך מערכות היחסים שלנו או בדרך בה אנו מרוויחים את לחמינו. כמו כן, אנו נהיה הרבה יותר מוכנים לעשות את השינויים הנדרשים וללכת את הדרך כדי להביא להטבה בשני נושאים אלו. זאת מתוך הבנה של החסר, שבדרך כלל מגיעה ממקור חיצוני לנו. וונוס במאזניים פתוחה לשמוע איך עליה לשפר את דרכה ולהפרות את עצמה עם מחשבותיהם של היקרים לנו. היא פיירית וגמישה אולם חשוב שנזכור בזמן זה לא למחוק את הישן לחלוטין אלא לברור לפני שאנו מתחדשים ומשנים. ולדעת מה לנפות ומה יש לשמור הלאה. זהירות לא להשליך את התינוק עם מי האמבטיה.

מרקורי נכנס לנסיגה

מרקורי שוב נסוג לנו לאחור עד ל- 23 לספט. את עיקרה של נסיגת מרקורי אתם וודאי כבר מכירים: שיבושי תקשורת למיניהם כולל שיבושים במכשירי חשמל, אינטרנט, רכבים ולוחות זמנים. יש להקפיד הקפדה יתירה על פרטים על הכנות ועל זמנים (ולקחת מרווחי זמן גדולים יותר) כדי להימנע מהצרות הרגילות. חתימות על חוזים או קניית רכבים או מכשירים חדשים אינה מומלצת אלא עם היא נחוצה בעת זו. כיוון שמרקורי עושה הפעם את הנסיגה בצמידות ליופיטר, במזל בתולה מזל הבית שלו ובזמן שאורנוס (האוקטבה הגבוהה שלו) נמצא גם הוא בנסיגה – נסיגה זו צפויה להיות עוצמתית מהרגיל!

 

1 בספטמבר – ליקוי שמש מלא בבתולה

ליקוי שמש בא לסמל שינוי בעולם מחוצה לנו, באיך ובמה שאנו עושים, בדרך ובסיבה לשמה אנו יוצרים. הוא מבטא את הרגע בו נלקח הישן ומובא החדש לבמה, בו מוסר הלוט מהמודל החדש של העשייה שלנו. הליקוי יתרחש הפעם ב-9 מעלות בתולה ולכן ישפיע במיוחד על מי שיש לו פלנטות באזור זה, ממול – 9 מעלות דגים, או במרובע: 9 מעלות תאומים או קשת. כלומר, על מי שנולד בשבוע השני בערך של מזל בתולה, דגים, תאומים או קשת. יש גם לזכור שתמיד ישנה השפעה גם על תחום הבית בו יושב מזל בתולה במפת הלידה שלכם.

 

הליקוי הנ"ל מסמל את הבאת השינוי בכל אחד מאתנו אל הבמה של היום יום. הוא מסיים את שהתחיל עוד ב-17 בפברואר עם כניסת מאדים אל הצל שלו, ונמשך מאז… כולנו הרגשנו, לפחות בתחום אחד בולט של החיים, כאילו אנו תקועים, כאילו האנרגיה שלנו מפוזרת ואנו לא מצליחים לעשות את השינוי אותו אנו מעוניינים לעשות. כאילו צעד אחד קדימה מלווה בצעד לאחור וכל התפתחות לא מבשילה דיו ואנו תקועים בריקוד וואלס ללא התקדמות גדולה קדימה. אז הנה, סוף סוף זה נגמר. ואנו יכולים להמשיך קדימה, ואני מתאר לעצמי שלרבים מכם עולות עכשיו שאלות מחדש על הפרק, שאלות שכבר התמודדתן\ם איתן מתחילת השנה ולאורכה. אז אחרי שראינו את עצמינו באמת דרך המראה ביולי, הגיעה השעה להחליט ולהמשיך קדימה מבלי להביט לאחור. אוגוסט הוא הזמן לעשות זאת.

 

בהצלחה!

 

בועז

 

לקורס באסטרולוגיה התפתחותית הנפתח ב-3 באוגוסט או לקריאות אישיות ושאלות: מוזמנימות לפנות 054-2005777 boazfyler@gmail.com

 

 

מודעות פרסומת

תמונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 470 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: