האמת שלי והאם אני חי לפיה – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש נובמבר 2016

שלום כולם,

יש לנו חודש מלא התפתחויות שמימיות:

נובמבר 2016.JPG

בשמיים כרגע יש אנרגיה עקרבית חזקה מאוד שכפי שכתבתי החודש שעבר גורמת לנו לחפור בעצמנו הרבה ולגלות גם לא מעט. אבל, האנרגיה הזו בדרך החוצה ואין כמו להרגיש משוחררים ו"נקיים" אחרי בדק בית.

מרס נכנס לדלי ב-9 לנובמבר ויביא עמו רוח מרדנית יותר ופחות מתפשרת. מרס בדלי מבקש שינוי והתקדמות דרך המעשים שלנו והפעולות שלנו. יש לנו הרבה פחות סבלנות לחכות שגלגלי הצדק ינועו והמערכת מסביב תזיז את עצמה ותשתנה. מצד אחד, יש המון טוב באנרגיה הזו כי היא יכולה לתרום לשינוי חיובי הן ברמה האישית והן ברמה החברתית. זהו זמן שבו יותר שינויים מתרחשים, והם מתרחשים באופן מהיר הרבה יותר, כמעט בין לילה יכול להשתנות משהו גדול, שנראה כאילו לא ניתן לשנותו. זהו זמן שבו אנו מרגישים שלא ניתן עוד לחכות ויש לפעול עכשיו, וכך, נושאים על סדר היום כמו זכויות, מאבקים חברתיים או ההתחממות הגלובלית יכולים לקבל תמריץ של עשיה. אך אותה חוסר הסבלנות יכולה גם להביא להתבדלות והפרדה ויצירה של חוסר הבנה ואף עימותים אם אין רצון לגשר על הפערים. ברמה האישית, הדבר יזכיר לכולנו מי אנחנו ומה חשוב לנו באמת. יש לשים לב שלא נהפוך לחסרי סבלנות ולא מתפשרים בעצמנו ובכך לא נאפשר לסביבה שלנו להתקדם איתנו קדימה.

 

וונוס נכנסת לגדי ב-12 לנובמבר, ותביא איתה נושאים של שליטה, גבולות ובגרות לתוך מערכות היחסים שלנו והדרך בה אנו מכניסים כסף ויוצרים סיפוק בחיינו. הדרך בה אנו מתקשרים אל אנשים אחרים ולחושים שלנו תהפוך לביישנית או מרוחקת ומחושבת יותר ואפילו קורקטית או מקצועית יותר וזאת, מתוך שיקולים המבוססים על ניסיון העבר שלנו. שבתאי מסמל את המורה הזקן למוד הניסיון וכאשר אנו נפגשים בו במקום חושני ואינטימי כמו וונוס, אנו חווים התקררות. אך זו התקררות שבטווח הארוך יכולה לסייע לנו ללמוד לפעול נכון בתוך החוקים המרכיבים את חיינו מבלי לנסות לברוח מהם או להתכחש להם וללמוד לחיות בשלום עם החיים עצמם ובכך – לתרום ליצירת המשכיות מוצקה במערכות היחסים שלנו העסקיות והאישיות.

עם זאת, מרקורי, הכוכב שאחראי על הניווט שלנו קדימה, המחשבות והתקשורת יעבור לקשת האופטימי והמשוחרר יותר. כך שדווקא בזירה הזו אנו נהיה קלילים וחופשיים יותר ונוכל להיסחף לדיונים פילוסופיים ברומו של עולם בקלות רבה יותר, ובאופן כללי, יותר יהיה חשוב לנו שהמהלכים שלנו בחיים יעמדו על תאוריה, על תורה, על פילוסופיה, על אמונה שאנו מאמינים בה. שנצעד בדרך שאנו שלמים עמה. כאן אנו נתקלים בצד הנחמד פחות של קשת: הדעתני, המטיף והלא מתפשר. חשוב שלא נהיה בטוחים שאנו הבעלים היחידים של האמת ונשכיל להבין שהאמת היא יחסית בלבד.

 

הסופ"ש (החל מה-11) שמוביל לירח המלא בשור ב-14 לחודש יהיה אנרגטי מהרגיל ויכול גם להיות נעים במיוחד. הירח המלא בשור מדבר על נושאים של יציבות והמשכיות של הדברים החשובים לנו ביותר. על האמת הפשוטה שכדי להיות מאושרים אנו קודם כל צריכים לדעת לספק את עצמנו ולדאוג לעצמנו. שהמשאבים שעומדים לרשותי, הכלים, הכישרונות, הכסף והכוח הם הדבר הראשון שעליי ללמוד לשמר ולהסתמך עליו. לחיות בשלום עם המשאבים שלי, עם הגבולות שלי, הגוף שלי, החושים שלי, המיניות שלי, ולפעמים גם הבדידות שלי – זה המפתח להנאה גדולה מעצם היותנו חיים בגוף חומרי בעולם חומרי בימים האלו.

 

השמש תיכנס לקשת ב-22 לחודש ותביא עמה רוח אופטימית וקלילה יותר לעשייה וליצירה שלנו. כמו כן היא תוסיף לממד הפילוסופי והדעתני מסביב שהתחיל כבר מרקורי. כל האווירה בשמיים בשלב זה מתחילה להפוך לבהירה יותר. הסיבות שלנו,  הצרכים שלנו והאמת שלנו עצמה הופכת לברורה יותר ואנו יכולים להרגיש שאנו כבר לא יכולים להתפשר, שאנו חייבים לחתור קדימה וללכת עד הסוף.

 

מרקורי ושבתאי נפגשים לשיחה צפופה באותם הימים (שיא הצמידות ב-23 לחודש). כאשר כוכב התקשורת וכוכב החוקים נפגשים זהו זמן בו התקשורת שלנו יכולה להפוך לביישנית יותר (מתוך פחד לדבר שטויות שאינן מבוססות) אך גם לאחראית יותר. למילים שלנו צריך להיות גיבוי. למהלכים שלנו צריך להיות גב אחראי. במידה ולמעשים ולמילים שלנו אין גיבוי, זו תקופה שיכולה לחשוף שקרים וחוסר אותנטיות. במידה ויש ביסוס אמיתי – אזי הקרקע סביבנו תתהדק ותתמצק ליצירת בסיס בטוח ורחב יותר לבנות עליו את העתיד.

צדק יעמוד במרובע לפלוטו בסוף החודש (השיא ב-24 לחודש). צדק רוצה להתקדם ולהפליג קדימה ופלוטו מגיע ומזכיר לו שיש נושאים עמוקים, רגשיים מתחת לפני השטח שעד תום הטיפול בהם לא ניתן באמת להתקדם. המשחק בין שניהם יכול לייצר מנעד רחב מידי בין פעולה בביטחון מופרז לבין איבוד הביטחון כולו. למזלנו צדק יקבל כוחות חיוביים והרבה ביטחון ואנרגיה משבתאי ומרס אליהם הוא יהיה בזויות חיוביות כך שההשפעה תקטן. עדיין, חשוב בסוף החודש שנהיה ערניים ולא ניתן לסערות רגשיות לחולל שריפות פתע בג'ונגל הפנימי שלנו. מעט הגיון בריא והסתכלות ארוכת טווח יסייעו מאוד.

ב-25 וונוס תגיע לשיא הצמידות שלה לפלוטו. זמן זה (בדמה לוונוס בעקרב) הוא זמן בו פחות בא לנו להתפשר על סיפוק, כסף, אהבה ומערכות יחסים. אנו רוצים יותר ואם אפשר אז עכשיו. אנו רוצים להרגיש חיים ואם זה אומר להיות טיפה יותר קיצוניים עם החוויות שלנו אז יאללה. בצד החיובי אנו יכולים להתרגש ולהגיע לעומקים רגשיים שיהוו עוגן של אותנטיות וקרבה. מצד שני, אותם העומקים יכולים גם לייצר דרמה גדולה מידי בחיינו ולהוציא אותנו מאיזון שלא לומר להפוך אותנו לאכזריים. ומכך יש להיזהר. אלו בהחלט יהיו כמה ימים שונים מהאיפוק שנחווה החודש עם הכניסה של וונוס לגדי 🙂 .

סוף החודש (29) מביא עמו התחלה חדשה בדמות ירח חדש בקשת. הימים המובילים לירח החדש הם ימים חשובים לניקיון אנרגטי, רגשי ומחשבתי. זה זמן מצוין לחשוב ולאשרר מחדש את תפיסת העולם שלנו, הפילוסופיה שעליה בנינו את חיינו והערכים שמובילים אותנו קדימה. זה הזמן לשאול את עצמנו שאלות קשות ואמיתיות לגבי ההבדלים בין מה שאנו מאמינים בו לבין הדרך אותה אנו צועדים במציאות ומה היינו מוכנים לשנות ולעשות כדי לצמצם את הפער בין האמונות לחיים כך שנחיה באופן שיתאם יותר את האמונות שלנו ויגרום לנו להרגיש גאים ושמחים על הדרך בה בחרנו.

ימים שהירח בקשר עם מרס ופלוטו בהם יש לשים יותר לב להיות הגיוניים ולא לתת לסערת הרגשות לשלוט בנו כדי למנוע ריבים, דרמה וכעסים מיותרים:

5, 6, 12, 18, 19 וה- 25 לחודש

חודש מוצלח לכולנו ותודה על תשומת הלב.

באהבה,

בועז פיילר

מודעות פרסומת

וידאו

2 תגובות (+הוסף את שלך?)

  1. שלי
    נוב 01, 2016 @ 10:48:48

    תודה רבה! נשתדל לנהוג לפי התמרורים ושיהיה חודש נעים.

    להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 470 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: