להתחבר אל השבט שלי, לחזק ולהתחזק כתוצאה מכך – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש ינואר 2017 – עם בועז פיילר

we_art_together

שנה אזרחית טובה לכולנו!!! שתהה זו שנת החלטות ומעשים נכונים, שינויים לטובה במימד האישי והציבורי שהיינו צריכים לעשות כבר זמן רב! שנפרח ונשגשג אמן!

 

אנו מתחילים את החודש עם מאדים, כוכב האנרגיה הזכרית, המלחמה וההגנה, העשייה והיוזמה בצמידות לנפטון (1 לינואר) בדגים. בזמן צמידות כזו, מצד אחד המעשים והפעולות שלנו יכולות להתחבר לזרם גדול יותר, הזרם האוקיאני של ההמונים, של הציבור ואנו יכולים לעבוד כגל הבנוי מאין ספור אינדיווידואליים, אנו יכולים לעשות את מעשנו ממניעים רוחניים ואלטרואיסטיים (נפטון) ואף להקריב את עצמנו על מזבח המטרה (קורבנות למען מטרות קדושות זה גם נפטון מרס). אם אנו מתחברים לציבור ופועלים יחד, לפעולות שלנו יכולה להיות השפעה גדולה יותר מן הסתם. מצד שני הדבר יכול לגרום לאיבוד הצלם האישי, טשטוש הגבולות ביני לבין הקהל, ואפילו פסיביות שנובעת מחרדות או פחדים והיסחפות רגשית. עוד בצדדים הפחות נחמדים של הצמידות הזו, מדובר על עת שיכולות להתרחש בה פעולות שיכולות לסכן משאבי טבע: מים, אדמה, אויר, חומרי גלם ואת הטבע עצמו. כלומר, סכנה לטבע. יותר מהכל, זו עת להוציא את האגרסיות מתוכנו, ללבן אותן ולסלוח. לגשר מעל דברים, לרפא במקום להשאיר את האנרגיה הכועסת בפנים ולהפוך לפאסיב אגרסיב.

keep-calm-and-come-together

ב-3 לינואר וונוס תכנס לדגים. כוכב האהבה ומערכות היחסים אוהב להיכנס למים הרגשיים של דגים וונוס יכולה להישבות מהר ברומנטיקה, נאיביות ודמיון ורדרד. הדבר יכול לעשות את כולנו לרכים יותר, אינטואיטיביים יותר ופחות ראליסטיים בכל הקשור לקבלת סיפוק בחיינו, בין אם ממערכות יחסים עם אחרים, אהבה, כסף והכנסה, אוכל או שתיה. בצידה הגבוה, וונוס בדגים מבינה שכדי לקבל, יש לתת, יש להקריב. אך גם כאן, יש להיזהר לא להקריב הרבה מידי, עד כדי ביטול עצמי. עוד סינדרום של וונוס בדגים, הוא שהרצון להתחבר אל היקום, אל האחר יכול להיות כה גדול, שאנו נתאהב במישהו או במשהו מהר מידי, מבלי לסקור אותו באופן הגיוני ושקול, ולא נהיה מספיק ראליסטיים לגבי האדם או הנושא החדש שנכנס לחיינו. שוב, נאיביים מידי. אבל היי, זה ממש כיף (עד שמקבלים את הסתירה).

 

מרקורי בהילוך אחורי יחזור למזל קשת ב-4 בינואר, ויחזיר את המחשבה של כולנו להתעסקות מחדש עם האמונות שלנו, עם הפילוסופיה שמניעה אותנו קדימה, כדי שתעבור מקצה שיפורים נוסף. הרטרו של מרקורי בגדי השנה הוא חזק במיוחד. זכרו שבעת הרטרו לוחות זמנים, חוזים, הסכמים, תכניות ומכשירי תקשורת – כולם נתונים לשיבושים.

come-together-ii

4 הימים שמובילים ל-7 לינואר מסתמנים כימים חשובים במיוחד שיכולים להוות נקודת מפנה, כמו גם עת של המון שינויים וסגירת קצוות מהעבר. ב-7 לינואר השמש תעמוד על פלוטו, עת שמבשרת על אפשרות לשינוי והתפתחות ביצירה ובעשייה שלנו, עת של הנעה קדימה ודרישה מחודשת בעצמה ובכוח. וכן, וונוס תעמוד בדיוק על זנב הדרקון, זמן שבו קשרים, אנשים ופרויקטים מהעבר ש"לא סגרנו את הפינה" איתם לחלוטין עלולים לצוץ ולהעלות מהעבר כדי שנוכל לסיים את שיש לסיים ולהמשיך הלאה. זו עת להיות בה פייסנים, אך לא וותרנים. להיות בה מוקירי תודה ושפלי רוח, אך לא מושפלים וחסרי כבוד עצמי. העומקים שאנו יכולים להגיע אליהם בימים האלו הם נכבדים. פלוטו מסמל את מעמקי הנפש ואילו השמש את הזהות שלנו. כך שבהחלט אנו יכולים לצפות לנבירה עצמית פנימית שתוביל למסקנות שיובילו לשינוי בעשייה שלנו. זה נהדר, כל עוד אנו לא חופרים יותר מידי 🙂

diversity

יום לאחר מכן, ב-8 לינואר, כבר נכל להרגיש הקלה בדמות חזרתו של מרקורי להילוך רגיל.

 

הימים לאחר מכן ועד ה-12 לחודש עולים ומביאים אותנו לשיא האנרגטי של החודש עם ירח מלא בסרטן (22 מעלות סרטן) ב- 12 לינואר. בשמיים יווצר צלב בין השמש ופלוטו בצד אחד, מול הירח  המלא בצד השני, ואורנוס וצדק מימין ומשמאל. נוסיף לכך את זה שוונוס ממשיכה במסעה בדגים וביום זה צמודה לנפטון. ונקבל זמן שבו מערכות יחסים, במיוחד אלו המשפחתיות יכולות לחוות שינויים לא צפויים, שינויים שיורידו מחסומים, ישברו גבולות וישנו את המערכת. בצד הטוב של זה אנו יכולים להגיע למערכות יחסים משפחתיות אותנטיות יותר עבורנו ומספקות יותר, אך בצד השלילי אנו יכולים לשגות בחרדות ובדמיונות שעלולים להביא להגזמה בתגובות שלנו ורגישות ורגשיות יתר שרק תגרום לסיכון היחסים. הכי טוב בזמן זה להכיר ולהוקיר מחדש בחשיבות של המשפחה ומערכות היחסים הזוגיות שלנו. יש לזמן הזה יכולת להביא לסיפוק אדיר דווקא מסיטואציות ביתיות, חמימות ומוכרות ואישיות מאוד.

maxresdefault

אנו הופכים להיות רציניים וקודרים יותר החל מה-12 לינואר ועד ה-17. מרקורי נכנס שוב לגדי והופך את כולנו לרציניים ואחראיים יותר עם המילים והרעיונות שלנו, בדרך הניווט שלנו בחיים. מאדים מגיע לצמידות עם כירון ב-16 לחודש, עת שבה הכאב שלנו והכעס יכולים להתפרץ, עלינו לשים לב לא לפעול בצורה קיצונית מידי, לא לתת לכעס ולכאב להשתלט ודווקא ללמוד מהעבר ולנתב החוצה את היוזמה שלנו בצורה מועילה וחכמה. הצמידות הזו דורשת מאיתנו לפעול כדי לשנות את המקומות שכואבים בנו כך שיחדלו מלהוסיף ולכאוב.

 unity-750x400

ב-19 לינואר השמש תכנס לדלי, מזל טוב לכל הדלאים! השמש בדלי מביאה איתה אנרגיות חדשניות, שונות ומתקדמות לתוך העשייה והיצירה שלנו ותסייע לכולנו להתקדם מהר יותר קדימה ולהאיץ את ההגשמה האישית שלנו.

 

וונוס תיצמד אל כירון ב-23 לינואר, ב-22 מעלות דגים. באופן כללי בזמן זה כל מקום האהבה, מערכות היחסים וההכנסה יכול להיות כואב ורגיש אך גם יכול להגיע לסיפוק וריפוי כתוצאה מתשומת הלב והאהבה שתוענק לנושא. זה זמן שחשוב בו במיוחד להשקיע במערכות היחסים הקרובות שלכם בין אם אלו רומנטיות או בין אישיות או בעסקים. יש לנו יכולת בעת הזו להביא מקום כואב להיות מקום הרמוני ונינוח הרבה יותר. שימו לב אם יש לכם כוכבים שם בסביבה, או אולי ממול או ב-90 מעלות. כי אלו (פחות או יותר) המעלות שוונוס תשוב אליהן בסיום מהלך הרטרו שלה שצפוי במרץ-אפריל, אז שוב תיצמד לכירון. עניינים, סכסוכים, חילוקי דעות שמתחילים עכשיו בנושאי מערכות יחסים או הכנסה, יכולים לצוץ שוב בתקופת הרטרו והנה לכם עוד סיבה מדוע חשוב שנשקיע בטיפוח הקשרים במיוחד עכשיו.

 

ב-27 לינואר נחווה ירח חדש בדלי (8 מעלות דלי), הימים שמובילים אל הירח החדש הם חשובים במיוחד לניקיון וטהרה אנרגטית, שכן, כל מה שעובר בנו בימים האלו נחתם בנו ומלווה אותנו לאורך המחזור הירחי החדש (29.5 יום קדימה). לכן חשוב שנתעסק כמה שניתן בשמחה ובחיוביות, בתיקון ובשיפור, וכמה שפחות בשלילי, בכועס, במאוכזב וכיוצא באלו. הירח החדש בדלי מדבר יותר מהכל על שינוי. על הליכה קדימה, על התקדמות אל עבר העתיד ועשייה זאת בקבוצה, לא לבד. זהו הזמן לשנות, לפעול במרץ כדי לקדם תהליכים מסביבנו, לחדש ולהביא את העתיד להווה. להבין מה צריך להשתנות: איזה חוקים כבר אינם צודקים, אילו מנהגים עבר זמנם, אילו שיטות וחייבות להשתדרג ולהתעדכן. איפה האנושות חייבת לצעוד קדימה? ומה התפקיד האישי שלנו, מהי האחריות האישית שלנו, בהבאת והגשמת החזון הזה במציאות סביבנו? כפי שאמרתי, זה זמן מצוין להתחבר אל נוספים שמרגישים וחושבים כמונו ולקבל מכך עצמה, כח וגם שכל. החיבור לקבוצה יביא גם עשייה שגדולה מסך חלקיה וגם יאזן את החלקים הקיצוניים מידי וגם ייתן כוח לכל אינדיבידואל ואינדיבידואל בתוכה להמשיך ולהיאבק.

cometogether1

יום לאחר מכן, ב-28 לחודש, נקבל תמריץ נוסף לעשיה ודהרה קדימה בדמות מרס שיכנס לטלה ויביא עמו הרבה מאוד עשיה, יוזמה, התחלות חדשות של פרויקטים יצירתיים ועסקיים, ובכלל, יגרום לכולנו לרצות לעשות, להתקדם ולקבוע עובדות בשטח. כל שעלינו לעשות זה לשמור שלא 'נדרוך' על מישהו בדרך מבלי לשים לב, שלא נפגע באחרים בריצתנו להגשמה עצמית. עבור נשמות בדרגות התפתחות נמוכות יותר, הזמן הזה עלול להפעיל הרבה יצרים ואלימות ורצון לקבל סיפוק מיידי. לכן כדאי שכולנו נשים עין על החלקים האלימים, היצריים והכועסים בתוכנו ונאזן אותם עם הכלה, רגישות וסובלנות כלפי האחר. זאת, במיוחד עם המילים והתקשורת שלנו, שכן מרקורי יהיה בצמידות לפלוטו בימות סוף החודש והמילים שלנו יהיו עוצמתיות מהרגיל.

 

הנה ימים שהירח בקשר עם מרס ופלוטו בהם יש לשים יותר לב להיות הגיוניים ולא לתת לסערת הרגשות לשלוט בנו כדי למנוע ריבים, דרמה וכעסים מיותרים:

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 26 וה- 31 לחודש

 

חודש מוצלח לכולנו ותודה על הקריאה,

 

באהבה,

 

בועז פיילר

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 469 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: