תחילת עונת הליקויים – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש פברואר 2017

blue-solar-eclipse-wallpaper-1024x576שלום לכולם!

איך עבר חודש ינואר? חודש פברואר מבטיח להיות יותר אקטיבי, יותר יצירתי ומהיר אפילו יותר.

 

ב-3 לחודש וונוס נכנסת לטלה

כוכב מערכות היחסים, האהבה והסיפוק החומרי, כמו גם הכנסה כספית (כחלק מהסיפוקים החומריים) עוברת למזל טלה. היא עושה את זאת בקרבה למאדים, גם הוא בטלה. כל נושא מערכות היחסים וההכנסה יבקש לקבל חידוש ודחיפה קדימה. יהיה קשה הרבה יותר לוותר על סיפוקים מיידים וכולנו נרצה פשוט יותר ליהנות וליהנות עכשיו. כל עוד אנו מודעים להשפעה הזו, אין סיבה שנפגע ממנה. בסך הכל, אנו יכולים להגיע לשיאים יצירתיים וחושיים ולהרגיש שהחיים שלנו זזים קדימה בתחומים אלו. אולם, אם לא נדע להיות שקולים ובוגרים בסיפוק יצרינו ורצונותינו, אנו עלולים לפגוע בעצמנו למען ההנאה המיידית על חשבון תוצאות העתיד. כמו כן, יש לשים לב במיוחד לאורך החודש לא לתת להרמוניה להתקלקל על קריזות וקפריזות ודחפים למיניהם. קצת הגיון ושיקול דעת ייקחו אתכם רחוק.

צדק נכנס למהלך אחורי ב-6 לפברואר

כוכב הפילוסופיה, האמת והחוכמה יחל בתזוזה אחורית שתימשך עד תחילת יוני. כאשר כוכב נכנס למהלך אחורי, כל הנושאים אליו הוא קשור מקבלים זווית אחרת, נקודת מבט שונה. כאשר מדובר בכוכב האחראי על תפיסת העולם שלנו, על הידע הגבוה בו אנו אוחזים, תהליכי הלימוד וההחכמה, יש להניח שנחווה שינוי בתפיסות שלנו. האמת יכולה להתגלות מצד שטרם ראינו, אנו יכולים להיחשף לתפיסות או רעיונות, מידע או חומר שישנה את שחשבנו והאמנו בו קודם. בסך הכל, התנועה לאחור באה כדי להרחיב את תפיסת עולמנו ולאפשר לה להיות רחבה ועמוקה יותר. כמו כן, אנו יכולים להפוך למבולבלים יותר או לנחרצים יותר באידיאולוגיות שלנו בעת הזו. בין אם כך או כך, יש לשים לב במיוחד שלא להיות דוגמתיים מידי בזמן זה ולהאמין שהאמת שלנו היא האמת היחידה. חשובה במיוחד היכולת להביט בדברים בצורה השוואתית ולא יחידנית.

sagittarius-virgil-finlay

Sagittarius Virgil Finlay

מרקורי נכנס לדלי ב-7 לפברואר

כוכב האינפורמציה, התקשורת והניווט נכנס לדלי ומביא עמו אנרגיה סרברלית (מוחית) מהירה הרבה יותר וחדשנית. נושאים הקשורים לתקשורת, ניווט ומידע יכולים בעת הזו לחוות פריצות דרך מדעיות או טכנולוגיות ומידע חדש יכול להתגלות שישנה את הישן. המוח של כולנו יעבוד מהר יותר. הרי סימנו של אורנוס הוא הזרם החשמלי וכולנו נזכה בברק הזה שיכול בו זמנית להביא רעיונות חדשניים ופורצי דרך, עתידניים או גאוניים אל המציאות, אך גם עלול להיות למעמסה המביאה למתח רב יותר על מערכת החשיבה והעצבים שלנו. יש לוודא שאנו פועלים ולוקחים את חיינו קדימה בקצב ססטיינבילי (מקיים), ולא כזה שיביא אותנו להתפרק, בסוף החודש, כאשר מרקורי יכנס לדגים הפסיבי והרגשי יותר.

 

ליקוי ירח חלקי ב-22 אריה יתקיים ב-10-11 לפברואר

ליקוי זה הוא הזמן ללדת את עצמנו החוצה מחדש. לקחת את כל מה שאספנו בתקופת החודשים האחרונים ולהכין מכל ה"מצרכים" האלו את ה"עוגה" שביקשנו. אלו ימים טובים במיוחד יישום בשטח  של פרויקט יצירתי חדש, של כל פרויקט שאנו מזדהים עמו. לא מדובר במשהו חדש שמתחיל בתוכנו אלא הרבה יותר בלידה החוצה של משהו שמתבשל בנו כבר זמן רק. זה הזמן להגשים ולהביא לשיא את שביקשנו לראות בעולם מחוצה לנו. אל תוותרו ותנו לעצמכם את הלגיטימציה לצעוד החוצה אל העולם עם האמת והצבע שלכם. הליקוי, דרך אגב, לא יראה מישראל. שימו לב אם יש לכם כוכבים במפה בסביבות 22 אריה, 22 דלי, 22 עקרב או 22 שור. במידה וכן – הליקוי ישפיע עליכם יותר מעל אחרים.

newmoon-1

ב-18 לפברואר השמש נכנסת למזל דגים

 

מזל טוב לכל הדגיגים J כאשר השמש בדגים אנו כולנו הופכים לרגישים, רגשניים, יצירתיים ורוחניים יותר. הרצון לברוח מהמציאות אל תוך עולם דמיוני ועשיר יותר, פחות עמוס בבעיות ומטלות עולה ועלינו לשים לב שלא ניפול לחוסר מעש ונחלום חלומות בעודנו יושבים בחיבוק ידיים. עם זאת, הצדדים הרוחניים, הרגשיים והיצירתיים בכולנו עולים ויכולים לתרום לכל מה שאנו נהיה עסוקים בו.

 

ב-25 לפברואר מרקורי עובר לדגים

כוכב האינפורמציה והניווט, הרעיונות והתקשורת גם הוא עובר לדגים הרגשי והחולמני. כל נושא הניווט, הסידורים, לוחות הזמנים והמטלות יכול לקבל מימד ערפילי ומטושטש יותר. באופן כללי זהו זמן לצעוד בו במהירות איטית יותר, שקולה יותר ולא רגשית מידי, שכן המעשים וההחלטות שלנו יכולים להיות מושפעים מידי מהרגש. כמובן שלרגישות יש מקום חשוב בחיינו אבל לא כדאי לתת לה להוביל את הדרך בצורה ששוללת הגיון בריא. כל תהליכי החשיבה שלנו יכולים להיות מעט מבולבלים יותר אבל רגישים, יצירתיים ורוחניים הרבה יותר. זהו זמן מצוין לכתיבה של סיפרות, שירה וכל פרויקט הדורש מאתנו שיחה עם המוזות, שכן בזמן זה, המסרים מן "הצד השני" ברורים יותר, והקשר עם העולם שמעבר מתחדד. כך שאינטואיציות וחלומות מקבלים תפקיד רחב יותר בגיבוש החלטותינו.
ב-26 לפברואר יתרחש ליקוי חמה טבעתי (שלא יראה מישראל לצערי) ב-8 דגים

ליקוי טבעתי הוא ליקוי שבו מרכז השמש מכוסה על ידי צילו של הירח ומסביב ניתן להבחין ב"טבעת אש". הליקוי ב-8 דגים יתרחש בצמידות לנפטון שיעצים עוד יותר את ההשפעה הדגית. מה שזה אומר בעברית, הוא שיכולים להתרחש שינויים מאוד משמעותיים שבועיים לפני או אחרי הליקוי, שינויים שמביאים התחדשות ומוות של הישן. בתקופת ליקוי יש יותר לידות ומוות, יותר התחלות וסופים. אנו יכולים לחוות לידה מחודשת במובנים נפשיים, רגשיים, רוחניים ויצירתיים בעת הזו. כדי לדעת בדיוק באיזה תחום בחייכם ישפיע הליקוי עליכם באופן אישי – בדקו באיזה בית במפה שלכם יושב לו מזל דגים. במידה ויש לכם כוכבים בסביבת 8 דגים, 8 בתולה, 8 קשת או 8 תאומים – ישפיע עליכם הליקוי יותר מעל אחרים. בעיקרון, ההמלצה לקראת תקופת ליקויים היא לסדר את שהזנחנו ולהכין את הקרקע לשינוי שאנו מבקשים או יודעים שמתקרב ממילא.

eclipse-8.jpg

סוף החודש כולו מאופיין באנרגיות קוטביות של פסיביות מצד אחד וחולמנות או אפילו נאיביות ומצד שני לוחמנות חסרת פשרות, דחיפה קדימה ואסרטיביות שיכולה בקלות להפוך לאגרסיביות.

ב-28 לחודש אורנוס, אריס ומאדים נצמדים במרובע לפלוטו. האנרגיות מפוצצות, העצבים חמים והיד קלה על ההדק. זאת בעוד שהשמש צמודה לנפטון. עלינו להשמר מלהיות נחרצים מידי או אכזריים מידי מצד אחד, שכן מתוך הלהט והאמונה במעשינו אנו עלולים "לדרוך" על אחרים ולפגוע בהם בין אם במתכוון או לאו ומצד שני, לא להכנס לנעליים קורבניות, פסיביות אשר מקריבות את הטוב האישי שלהם למען מטרה נעלה או מישהו אחר תוך כדי ביטול עצמי. הקוטביות הזו היא מסוכנת במיוחד עבור אנשים מאוזנים פחות ואני מאוד מקווה שלא נראה פרצי אלימות או שיגעון בסיום החודש. זו גם עת בה אנו יכולים לראות בעולם תקלות בקנה מידה גדול ואסונות טבע בין אם הם מעשה אדם או לא.

בואו נתפלל כולנו שגם אנו וגם אנשים סביבנו יקחו את האנרגיה הרגשית והיצירתית וילדו דברים ראויים החוצה אל העולם בו כולנו חיים. זו באמת תקופת התחדשות אדירה כמו גם תקופת מבחן עבור כל אחת ואחד מאיתנו, אני מאחל שנברא כל יום עולם טוב יותר, אדיב יותר ואוהב יותר עבור כל היצורים החיים. אמן!

 

הנה ימים שהירח בקשר עם מרס ופלוטו בהם יש לשים יותר לב להיות הגיוניים ולא לתת לסערת הרגשות לשלוט בנו כדי למנוע ריבים, דרמה וכעסים מיותרים:

1 ,8, 14, 15, 22, 23 וה-24  לחודש

 

חודש מוצלח לכולנו ותודה על הקריאה,

 

באהבה,

 

בועז פיילר

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 474 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: