שינויים בבסיס העצמה – תחזית אסטרולוגית מלאה לחודש אפריל

 

שלום כולם,

החודש אנו מתחילים 3 נסיגות, שהארוכה שבהן תימשך עד לסוף ספטמבר. נתחיל בזו של מרקורי כוכב הלוגיקה, הניווט והתקשורת שעבר ממש לפני תחילת החודש למזל שור. המעבר מקנה לכולנו מחשבה שקולה ורגועה יותר אך גם עקשנית. אולם, הוא לא יישאר שם הרבה זמן. ב-9 באפריל הוא יחל בנסיגה שתימשך כשלושה שבועות עד ה-4 במאי. בדרך הוא יעבור בליבה של השמש ב- 20 באפריל, ויהיה בקסימי – זהו זמן חשוב לתכנון וחשיבה קדימה. אז יחצה את גבול המזלות חזרה לטלה ויביא עמו הרבה אש לתוך המחשבה, התקשורת ותהליכי ההיגיון שלנו. גם הצמידות לאורנוס ב- 28 באפריל לא תסייע ליישוב הדעת, להפך – כדאי להיזהר מהחלטות נמהרות וחיפזון. במובן החיובי זהו זמן למחשבה פורצת דרך, גאונית וחדשנית.

AAEAAQAAAAAAAAY5AAAAJDYyOGI4MzU2LTQwMzMtNGFkOS05OTVlLTVkMWI3OWVmZWNlNw

וונוס, כוכב האהבה, מערכות היחסים וההכנסה עדיין נוסגת ותסיים את נסיגתה רק ב-15 באפריל. הנסיגה אפשרה לכולנו להשתחרר מקיבעונות בתחום מערכות היחסים וההכנסה ורבות ורבים ממכרי שחשו 'תקועים' החליטו להיפרד מבני\בנות זוגם, להחליף עבודה, או פשוט, לעבוד באינטנסיביות רבה יותר על נושאים אלו בחייהם. ב-2 לאפריל וונוס תיסוג חזרה לתוך מזל דגים ותביא עמה את הנאיביות והילדיות הדגית לתוך הנושאים הללו. וונוס שבה לתחום ההתנסות ונותנת ליקום להשפיע עליה ולסחוף אותה ועלינו להפעיל יותר חישוב ובקרה, שיקול דעת ושליטה בחיינו בנושאים הוונוסיאנים.  עוד ממאפייני הדגים היא הנטייה לפסיביות שיכולה להתמקם בחיינו לאחר שהחל השינוי לטובה אך עוד לא הושלם. במובנים החיוביים זמן זה הוא פורה מאוד, וונוס בדגים היא מלאת כישרון ורוחני מאוד, רגיש ומלא רומנטיקה.

כאשר וונוס תסיים את נסיגתה היא תעמוד בצמוד לכירון, הפצוע המרפא, ובמרובע לשבתאי, מקום בו היא שהתה כבר ב-24 בינואר השנה. נושאים שהחלו אז יכולים לשוב עתה ולעלות על פני השטח. זהו זמן שבו יש לשים לב במיוחד להחלטות שאנו עושים בתחומי מערכות היחסים וההכנסה ולוודא שהשיקולים שלנו נקיים, חיוביים ושקולים. שכן, זהו זמן קרמתי בו אנו קוצרים את אשר זרענו בתחומים אלו ובמידה ולא היטבנו לפעול, עלולים להיות בקשר קרוב עם הכאב והאכזבה בנושאים אלו בחיינו.

17522487._SX540_

ב-6 באפריל שבתאי יחל לסגת עד ה-24 באוגוסט. נסיגתו מביאה עמה מבט שונה ונקודת ראות אחרת על נושאי הקריירה, הממסד, החוק והדין. בחיינו הציבוריים והחברתיים אנו יכולים לחוות בזמן זה שינויים מרחיקי לכת, או תובנה עמוקה וברורה יותר היכן אלו חייבים להתממש וקריאה לרפורמות.  גם בחיינו האישיים זהו זמן שבו אנו מבינים אלו חוקים חייבים להשתנות. איפה אנו חייבים לעדכן את "השיטה" על פי ניסיון העבר שרכשנו. בהתאמה, גם התפקיד שלנו אל מול אחרים, הקריירה שלנו, נתונה ליותר שינויים ועדכונים בזמן זה.

ב-8 לאפריל השמש תעמוד אל מול צדק, בעוד מרס ייצמד אל סרס. חשוב שבכמה ימים שלפני ואחרי נשים לב במיוחד לדיסקרטיות וטקט, ענווה וריאליזם. יש בימים אלו סכנה לעשות דברים באופן גדול מידי, רחוק מידי, גבוה מידי ועל ידי כך להביא לתוצאה טובה הרבה פחות מאשר אם היינו נוהגים במתינות. כמו כן, סביב ימים אלו טוב להישמר מנהנתנות והוצאות מיותרות על עצמנו.

ב-10 הירח ייצמד אל יופיטר, הרבה רגש ואנרגיה באוויר וכדאי שנעשה כל שביכולתנו שרגש זה יהיה חיובי ולכן זהו יום מועדף לבילוי בחברת חברים נעימים וטובים והנאה מאוכל ושתייה, שיח וההרמוניה בחיינו. גם היום לאחריו, ה-11 באפריל הוא ליל הירח המלא ב-21 מעלות מאזניים. אור ימלא את שמי הלילה ועמו תגיע אחת מנקודות השיא האנרגטיות של החודש. למרות שמדובר באמצע השבוע (יום ג') זהו יום טוב לתת לעצמכם קצת להשתחרר וליהנות בו, לפזר את השיער ולשחרר קצת את העניבה. שימו לב לא להיות קצרים מידי או חסרי סבלנות, השמש צמודה לאורנוס ואריס (10-15 באפריל) וחשוב שנדע להתפשר ולהיות דיפלומטיים יותר בזמן זה.

Collage-by-TRASH-RIOT-society6com-slash-trashriot

ב-19 לאפריל תיכנס השמש לשור, מזל טוב לכל השוורים! מהלכה של השמש בשור מביא עמו עונג והנאה מהחושים והעולם החומרי, האסתטיקה והיופי, הטבע והשפע שהוא מציע בעונה זו של השנה. השמש מבטאת את היצירה והעשייה של כולנו. כאשר היא עוברת בשור היא מביאה עמה את היכולת להעמיק בעשייתנו ולהתחבר אל הדברים איתם אנו מזוהים. להעשיר את עולמנו האישי ולבטא את כישרונותינו בצורה מתגמלת יותר. יש לשים לב מטריטוריאליות ועקשנות יתר כמו גם מנטייה לאוטונומיה שעלולה לדחוק אחרים מחוץ לעולמינו.

ב- 20 לאפריל פלוטו יכנס לנסיגה שתימשך עד ה-29 בספטמבר.  כל נושא הכוח והעוצמה יהיה נתון לשינויים קיצוניים יותר ובחינה מחדש. כמו כן, נושאים כמו סקס, מוות, ובכלל תהפוכות ושינויים צפויים להיות בולטים יותר הן בחיינו האישיים והן בחיים הציבוריים. אנו יכולים להיות עדים לשינויים במוקדי הכוח, אנשים עוצמתיים שמאבדים את כוחם ומקומם ונופלים. חשיפות של שחיתויות וגילויים שמשנים את בסיסי העצמה בעולם ובחיינו הפרטיים.

 

THIS-Is-Why-It-Seems-Like-The-WHOLE-World-Is-Going-Backwards-1-600x319

ב-21 לאפריל מרס, כוכב האנרגיה, העשייה והכוח הזכרי יכנס למזל תאומים. שהייתו בתאומים גורמת לפעולות שלנו להיות פחות חפוזות ואימפולסיביות ויותר שכלתניות ואובייקטיביות. כל נושא היצרים והצרכים הקמאיים עובר דרך השכל וההיגיון. בצד החיובי, יש בכך עזר שימנע מאתנו לעשות החלטות ופעולות טיפשיות ולשקול את מאוויינו והסיבה שהם מופיעים ורוצים להידחק החוצה. בצד החיובי פחות אנו יכולים להיות לא החלטיים, לשנות את דעתנו שוב ושוב ולהיות קצת מבולבלים בקשר לדרך בה יש להמשיך ולנהוג.

ב-26 לאפריל ירח חדש בשור יעלה בשמיים. כמו בכל ירח חדש, שימו לב לסביבה האנרגטית שלכם בימים שלפני ואחרי מולד הירח. זוהי עת של החתמה אנרגטית שמלווה אותנו במחזור הירחי הקרוב והתמות של זמן זה מלוות אותנו הלאה ב-29.5 ימים הבאים.  הירח החדש בשור מדבר על הצורך להתחבר אל הכישרונות והמשאבים האישיים שלנו, להכיר בערך העצמי שלנו ולהוקיר את מתנה שניתנה לנו עם הגעתנו לממד החומרי, הגוף שלנו, ולראות בו את מקדשנו הראשוני. להכיר בכל הטוב שעומד לרשותנו ולעשות בו שימוש נכון יותר. זהו זמן מצוין להתחיל פרויקטים אישיים ארוכי טווח, במיוחד כאלו הקשורים להטבת המצב החומרי ולכן כל מה שקשור להכנסה ולכספים, אדמות ונכסים. כמו כן פרויקטים בתחום האוכל, השתייה והאסתטיקה, האמנות והיופי גם הם ברוכים להתחלה בימים אלו. ותמה אחרונה חשובה הקשורה לירח החדש בשור – ללמוד להיות ואפילו ליהנות גם לבד. להבין שאנו לא באמת זקוקים לאיש ברגע שאנו מחוברים לעצמנו.

screenshotEdits-1-300x290

ב-28 לאפריל תכנס וונוס למזל טלה, תביא עמה את ההתלהבות והתשוקה חזרה לנושאי האהבה ומערכות היחסים, ההכנסה והחושניות. אנו כולנו נהפוך לאימפולסיביים ונחרצים יותר, יותר מונעים קדימה ובעלי דרייב וגם בעלי קושי רב יותר לדחות סיפוקים.

המרובע בין כירון לשבתאי יגיע לדיוקו ב-30 באפריל.  אבל לאורך החודש כולו אנו נחוש אותו הולך ומתעצם. מרובעים הם זוויות מתוחות ומאתגרות וכאשר נוצר אחד כזה בין כירון, הפצוע המרפא, המקום בו אנו פצועים ויש לנו כאב ישן ומוכר, ההולך עמנו שנים אחורה… לבין שבתאי, אדון הקרמה והשופט הגדול והזקן, זהו זמן של דינים. שבתאי בקשת יכול לאתגר את מערכות האמונה שלנו ודברים בהם האמנו וסברנו שהם נכונים יכולים להתגלות כאשליה כואבת (כירון בדגים) ואנו יכולים לחוש מרומים או כקורבנות. הסכנה היא שאז אנו עלולים לרצות להחזיר ולהיות רעים וקשים עם מי שאכזב אותנו ומכך יש להישמר ולהיזהר. לטובה: אנו יכולים בעת הזו להבין כמה הכאב שעמו התמודדנו שנים ביגר אותנו והכין אותנו אל האתגרים בהם אנו עומדים כיום. ואיך אותו הניסיון תורם לנו עתה לא רק לרפא את עצמנו אלא גם לסייע לאחרים בסביבתנו המתמודדים עם בעיות דומות. כתוצאה מכך אנו יכולים לקבל\להכיר בסמכות שלנו ולבסס אותה במקום גבוה יותר.  במובן החיובי פחות אנו יכולים להיתקל שוב באותו כאב מוכר, באותו נושא חוזר ונשנה בחיינו ובצורך להתעלות מעבר לאתגר ולקושי. יש לשים לב במיוחד לא להיות קשים, רעים או שופטים אכזריים מידי עם עצמנו ועם אחרים בסביבתנו החודש בכלל ויותר ויותר לקראת סופו. זאת במיוחד בנושאי מערכות יחסים ואהבה, הכנסה וכספים (הצמידות לוונוס).

הנה ימים שהירח בקשר עם מרס ופלוטו בהם יש לשים יותר לב להיות הגיוניים ולא לתת לסערת הרגשות לשלוט בנו כדי למנוע ריבים, דרמה וכעסים מיותרים:

4, 6, 11, 13, 14, 18, 21, 22, 25 וה-28 לחודש.

ימים שיש קשר בין שבתאי לירח, זמן להיות יותר חמים, אוהבים ותומכים כלפי עצמנו ואחרים:

2, 9, 16, 23 וה-30 לחודש.

חודש מוצלח לכולנו ותודה על הקריאה,

 

באהבה,

 

בועז פיילר

 

מודעות פרסומת

תמונה

2 תגובות (+הוסף את שלך?)

  1. דפנה
    אפר 01, 2017 @ 11:23:35

    נפלא! עוזר ומלמד! תודה!

    להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

הצטרפו אל 474 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: